У Рівному залишиться "танк"

Соціологічне опитування про долю самохідної артилерійської установки (САУ), що розміщено навпроти пивзаводу, знесення якого ініціював депутат Рівнеради Маріан Года, провели студенти-соціологи МЕГУ.

Як повідомили у прес-службі міськради, 30 відсотків опитаних рівнян підтримали ідею демонтажу САУ, яка нагадує нам про минулу війну. А 59 відсотків респондентів висловилися категорично проти. Більше того, як запевняють соціологи, людей дратує навіть сама постановка питання, мовляв, не на часі зносити пам’ятники, коли у нас багато інших проблем. Отож, самохідна артустановка стояла і буде стояти.

 

Ключові слова: 

Коментарі

совок, який совок ! для мене ця самохідка завжди була щось накшталт памятника Леніну ... їй місце в музеї а не на площі. Якщо вже рівняни хочуть у цьому місці поставити якийсь знак на пам'ять про звільнення міста то хай це буде памятник, але ж навіщо танк 1946 року ?? може ще гклікоптер Мі-24 там поставити ?? Іноземці будуть на це дивитися як на символ комунізму, не більше.

...так, в нашому місті це питання життя та смерті, буде стояти танк чи ні. Ви думайте як людям дати роботу, житло та зарплату!!!

чудово! самохідка 1946 р з направленим на Костел дулом гармати, яка давно перетворилася на громадську вбиральню, як символ звільнення міста! У жодному Європейськом місті такого неподобства немає. Це лише свідчення того як глибоко совок сидить в головах людей. І це західний, ніби-то про-європейський регіон. Тьфу! з такими поглядими ми ще довго будемо бовтатися в лайні руського міра, разом з їх танками та показним мілітаризмом. Був кращої думки про мешканців міста ...

Коли собаці нама що робити вона відомо що робить)))Краще звільніть Соборну від стоянок авто,щоб небуло заторів.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.