КАТП-1728 "здирає" з рівнян гроші за туалет?

Рівненське комунальне підприємство "КАТП-1728" пропонує відпочиваючим на Басовому Куті платні туалети. Питанням, чому біотуалет, який за міські кошти поставило комунальне підприємство, вартує 2 гривні зацікавилися рівняни у соціальних мережах. 

Помічник-консультант нардепа Олександр Гомон розмістив у своєму "Фейсбуку" такий допис:

"Кожен відпочиваючий на пляжі Басівкутського озера напевно буде в роздума побачивши таке... КАТП 1728 - комунальна організація, я так розумію поставили біотуалети вони для всіх відпочиваючих, але чомусь він вартує 2 гривні! На фото видно, що окрім двох біотуалетів з написами "2 грн ключ на барі" та "не працює" є щей третій дерев'яний відкритий, теж з написом "не працює". Питання до наших міських чиновників: куди може сходити відпочиваючий на басівкутському пляжі, немаючи коштів?"

Ключові слова: 

Коментарі

Журналісти! Милі! Яку ахінею ви пишете???? Де ваша журналістська, блін, етика?
Чому ви не перевіряєте те що пишете? Чи вам хтось за це платить? Наскільки мені часто блимають у вас пасквілі на КАТП1728 - настільки більше переконуюсь у замовності таких брудних, нікчемних статейок.
Комунальні підприємства міста діють виключно в рамках законодавства і ніяк інакше!
В даній ситуації КАТП1728 здало в оренду кафешці біля озера два біотуалети. Те що кафе зробило вам (відпочивальникам) благо, поставивши зручності на пляжі, як на мене - це добре. Те що кафешка бере 2 грн за вхід - їх право - хочете - справте свої потреби цивілізовано і внесіть за це плату. Не подобається сервіс - не платіть - пісяйте в озеро, тим більше що перед вами туди вже і напісяли і накакали кількома десятками метрів вище по течії. Все інше що тут пишуть і відзиваються - виключно лукавство.

Думаю якщо туалет буде безкоштовним - то його вистачить на два дня - не більше при нашій то культурі - безкоштовно - значить заходь хто хоче - хоть живи там. Обладнання - тут же обдеруть. Якщ все буде безплатно - ви лише почортихаєтесь що нема сервісу і забудете. Заплативши - предявите кафешці претензію що, вибачте, хтось накакав мимо дірки - ті ж в свою чергу приберуть - думаю якось так.
Наскільки я бачу - це біотуалети? Не просто дирка в бетонній плиті? То біотуалет ще ж чистити треба - гель - недешева штука - дуже сумніваюсь що комунальникам наш міський бюджет відшкодовує - тому й не дивно що плату за це здирають.

"куди може сходити відпочиваючий на басівкутському пляжі, немаючи коштів".
Куди куди, в водичку басівкутську.
Трохи вище по течії скоти "септики" зливають, і нічого якось не переживають...

Остап Бендер жил ,жив и будет жить!Это те жк кто а своё время за вьезд в район вещевого рынка продавали билеты

Є ще один туалет трошки далі в кущах, але біля нього збоченець дєжурить і дрочить. Не буде перераховувати альтернативні варіанти - ми ж культурні люди. Насправді Басів Кут єдине місце де можна позагаряти влітку враховуючи цьогорічні ціни на відпочинок і бензин, але ініраструктура просто плачевна

Гнати треба ціх гафнюків з міста!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.