Дорога "мертвих поліцейських": як рівненські олігархи псують вулиці

11 "лежачих поліцейських" на 200 метрах дороги розмістили у приватному секторі на бульварі Богдана Хмельницького, що у Рівному. Хто і чому поклав там штучні перешкоди, ані міська влада, ні ДАІ не знають. Адже навчальних закладів поблизу цієї ділянки дороги немає. 

Начальник Міського ШЕУ Віктор Климук каже, що ці "лежачі поліцейські" встановлені незаконно з порушенням державних норм.

- Але як бути з ними далі - це питання не нашої компетенції. Справа в тому, що дорога, де розміщені "лежачі поліцейські", не в підпорядкуванні Міського Шеу, її передали на баланс управлінню капітального будівництва міста. Що з перешкодами буде далі - вирішуватиметься, бо вони встановлені самовільно, - коментує Віктор Климук.

А доки в приватному секторі розмістили 11 "лежачих поліцейських", з іншого боку бульвару Хмельниького мешканці просять їх встановити. Бути цьому чи ні - вирішить комісія з питань безпеки руху.

- До нас зверталися мешканці бульвару Хмельницького з проханням розмістити на дорозі неподалік пам'ятника Б. Хмельницькому "лежачих поліцейських", бо там доволі часто перевищують швидкість. Ми з міським головою днями туди виїжджали. Наразі це питання розглядатиме комісія з питань безпеки руху. Вона і визначать, що робити, - зазначив Віктор Климук.

У свою чергу, як повідомив начальник УДАІ в Рівненській області Олександр Семенюк, "лежачі поліцейські" на бульварі Хмельницького встановлені незаконно і вже є припис до міської ради щодо усунення цих недоліків. А до боротьби з такими випадками запропонував долучитися і журналістам.

Тим часом, згідно з законом, "лежачі поліцейські" - це елемент дорожнього обладнання, технічний засіб організації дорожнього руху; пристрій примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів, штучна нерівність (піднесення) на проїзній частині. Встановлюється, наприклад, біля шкіл, пішохідних переходів тощо. 

У Рівному цьогоріч було визначено 6 об'єктів, де мали встановити "лежачих поліцейських".

Коментарі

А що робити тим хто не порушує швидкісний режим, таких 50-60 відсотків.
Пропоную створити громадську організацію" проти цих поліцейських".
Чому ми маємо розбивати свої авто через цих"шумахерів".
Думаю треба нам "нормальним" водіям ловити їх і вкатувати в асфальт замість "цих"перешкод.

Мне больше непонятно почему бы не объединить два участка бульвара Богдана Хмельницкого. Классный двухполосный проезд с Грушевского на Костромскую пропадает.
Хотя понятно, что контингент на участке возле Костромской хочет чтобы ему жилось потише.

ви подивіться ще які поліцейські на Костромській, 1, заввишки 20 см. То ці на Хмельницького просто квіточки.

"і вже є припис до міської ради щодо усунення цих недоліків"
Там такі дядьки живуть, що швидше вони міську раду усунуть.

Підніміть дійсно якісь важливі питання, скоро будете писати про проблеми нерівності поверхні на планеті "Марс". Мені наприклад в панельці на Північному по бантіку скільки там поліцейських хоть 200 на 11 метрах. І якщо міська рада їх усуне тим злодюгам в їх будинках гірше жити не стане.

А давайте хай міська рада їм туї позпилює на їх мажорних газонах, так більше насолимо, ото народ щасливий у Рівному буде.

Якби автор цього відео жив на цій вулиці, то він би їх в два рази більше поставивби. Ця ділянка дороги не є частиною центральних магістралей міста, та не впливає на рух транспорту міста в цілому так що відчепіться від цієї вулиці і займіться краще серйозними справами.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.