У Рівному після ремонту вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr" №161

У п'ятницю, 19 червня в КП "Рівнеелектроавтотранс" РМР із середнього  ремонту після граничного пробігу 90 тисяч кілометрів, вийшов на лінію черговий тролейбус "Škoda 14Tr"  №161, на якому був проведений ремонт каркасу кузова тролейбуса, заміна підлоги салону, заміна зовнішньої обшивки кузова, проведена заміна передніх скатів, проведено ремонт механічного, електричного і пневматичного обладнання згідно технологічних схем. По завершенню механо-збірних робіт, провели фарбування кузова тролейбуса якісною автомобільною фарбою.

ДОВІДКОВО. "Škoda 14Tr" - тролейбус чехо-словацького виробництва. Серійно вироблявся у 1982-1997. Нині широко експлуатується у тролейбусних мережах України, Росії, Угорщини, Чехії, балтійських країн, Болгарії, США (Сан Франциско) та в інших країнах. Škoda 14Tr став прямим наступником Škoda 9Tr, однак 14 модель вже досить сильно відрізнялася від свого попередника. 

Габарити Škoda 14Tr і 9Tr різні. 9 модель була 10 метрів завдовжки, 14 же 11,2-11,4 метри. Крім цього, тролейбус 14 моделі став вищим і місткішим (висота — 3,2 метри а пасажиромісткість 80-105 пасажирів, де 29 сидячих місць).

 

Коментарі

Оооо, то ти забув ще написати, що з Лбонокомбінату на Боярку хелікоптери імені Якимця будуть літать і розкидати бідним людям шматки бурштину по пару кг, будуть телефонні будки-телепорти, зайшов, раз і ти в Києві. Лікуйся, лікуйся і ще раз лікуйся

В Рівному ще досі їздять тролейбуси ??? Який сором! Хомко -суууука!! повісити його треба на тому тролейбусі! Нічого, скоро прийде Якимець, от тоді заживемо по європейські, між Льонокомбінатом і Басовкутом курсуватиме над-швидкісний японський трамвай на магнітній подушці зі швидкістю 500 км/год бесплатним Вай-Фай і інтернетом, масажним салоном, суші-баром, і 5Д кінотеатром. Голосуйте за Якимця! Хомка втопити в Лебединці!

Зважаючи на те, що ці старенькі "рогаті" - це найдешевший вид громадського транспорту, то ця новина мене посміхнула. на нь

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.