На Рівненщині зафіксували два факти керування автобусами, водії яких були напідпитку

Профілактичні заходи під назвою «Автобус-2015» тривають. Інспектори ДАІ краю продовжують виявляти недоліки у роботі пасажирського автотранспорту щодо безпеки перевезень пасажирів автобусами.

- З початку проведення заходів працівники Державтоінспекції за порушення Правил дорожнього руху склали на водіїв понад 350 адміністративних протоколів, — повідомив начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. — Зокрема встановлено 71 факт порушення правил перевезення пасажирів понад встановлену кількість, зафіксовано 107 відхилень від визначеного маршруту руху, 18 фактів керування автобусами, що своєчасно не пройшли обов’язковий технічний контроль, а також виявлено 22 порушення законодавства під час перевезення організованих груп дітей.

Варто зазначити, що за вказаний період працівники ДАІ вже виявили 29 технічно несправних маршрутних транспортних засобів і сімох водіїв, які керували автобусами без ліцензійної картки.

Як зазначає прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області, із початку проведення операції інспектори ДАІ Рівненщини зафіксували також два факти керування водіями автобусів у стані алкогольного сп’яніння. Профілактичні заходи «Автобус-2015» триватимуть до 30 червня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.