Прокурор Рівненського району побився у розважальному закладі?

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, вночі 21 червня прокурор Рівненського району Андрій Забродоцький побився з відвідувачем готельно-розважального комплексу "Скольмо" Богданом. Під час бійки прокурор отримав різану рану руки, а чоловік, із яким виникла сутичка, опинився у Клеванській районній лікарні. Оскільки ця справа становить суспільний резонанс, сайт "ВСЕ" вирішив дізнатися про подробиці.

Як повідимили у прес-службі прокуратури Рівненської області21 червня приблизно о 23 годині у приміщенні одного з готельно-розважальних комплексів смт. Клевень Рівненського району стосовно працівника прокуратури було здійснено протиправні дії, передбачені ст. 296 КК України (хуліганство).

Встановлено, що один із прокурорів району, який відпочивав у кафе, зробив зауваження іншому відвідувачу з приводу припинення недостойної поведінки. У відповідь останній відреагував агресивно: раптово наніс працівнику прокуратури рукою удар в голову та не менше 2 ударів у праву руку за допомогою колото-ріжучого предмета, спричинивши тому легкі тілесні ушкодженні.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група з числа працівників міліції, а також прокуратури. Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за фактом хуліганства. Працівник прокуратури був не при виконанні службових обов’язків, відпочивав у кафе із сімʼєю. 

Наразі проводяться слідчі дії з метою встановлення обставин інциденту, їх учасників, зокрема, свідків, запрошено у Рівненський РВ УМВС України для дачі показів.

Другий учасник конфлікту пан Богдан, до якого зателефонував журналіст сайту "ВСЕ", попросив його зрозуміти, бо він не буде нічого розповідати, мовляв, немає що.

Тим часом, як розповів власник готельно-розважального комплексу "Скольмо" Юрій Ціпак, ніякої бійки в закладі не було, це непорозуміння.

- Я сам був там до закриття. Можливо, хтось із відвідувачів когось випадково зачепив, але бійки не було. Справді, приїжджала слідчо-оперативна група міліції, але оскільки не було потреби, щоб втручалися правоохоронці, вони поїхали. А так у нас все було тихо, спокійно, і вся інфоормація про бійку - це наклеп, - каже Юрій Ціпак.

Сайт "ВСЕ" надає можливість висловити свої позиції усім фігурантам публікації. У ході написання матеріалу з усіма учасниками конфліктної ситуації зв'язатися не вдалося.

 

Коментарі

То скидай вже відео, не будь пі..расом. В крайньому випадку будеш політемігрантом. Це краще ніж пі..дарас. Не покривай мафію мусарську. Ми прийдемо відділки палити разом.

Відео!Відео!Відео!шоб прокрураторські гниди їбальники смердючі позатикали,бо в нас-ГЄВАЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ!!!:)))))))))))))))))))))))))

Відео в студію!

От цікаво було б подивитись, якби оцей Богдан виявився б працівником Генпрокуратури... Що б тоді співали прокурви?

Як же хочеться скинути "веселе відео" за участі всіх учасників, щоб всі подивилися і прийняли рішення... Але тоді, прийдеться залишати територію України, щоб до в'язниці не потрапити..

Ви знаєте що, що неприємно знаходитись біля пюдини яка тебе ображає, а Богдан не постидався даже дитини яка там була, жінок, матерів які там були, з нього так і перло , якась ненависть до людей. Це все доза.!!!!

Дорогі друзі не бачивши ситуації, не потрібно обливати гразюкою, ображати, тому щови не знаєте, що людина яка відпочивала в кафе скольмо вела себе вибачте за слова " по собачому як тварина" на всіх кидалася хотіла вкусити, шарпала всіх людей які переступали через поріг за барки наставляля зуби, тільки особа яку ударили зробила зауваження, і після удару стало відомо що ця людина нібити прокурор який не має право дивитися як ображають людей.
Це може трапитись і ще й з вами.

в нього з.п. 10 000 грн., на що ще йому не хватить?, завіда срана!!!)

Одні стверджують, що бійки не було. Інші кажуть, що якийсь відвідувач напав на прокурора і завдав йому травм... Міліція ніби приїжджала, але мирно і тихо поїхала...
А чувак опинився в лікарні, да ще й його зроблять крайнім.
Щось я логіки не бачу - це він сам себе потім побив?

тому що вони працюють відповідно до Закону України "Про прокуратуру", користуються повноваженнями відповідно до цього закону і не тільки повноваженнями, а і виконують обовязками. Почитайте і все зрозумієте

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.