У Рівному мотоцикліст загинув у день народження дружини - їхав за тортом

28-річний мотоцикліст Ростислав Федоров у п’ятницю їхав на своєму мотоциклі "Suzuki" за тортом для дружини — у неї був день народження. На вулиці Соборній він зіткнувся із автомобілем "Ford". Травмованого мотоцикліста відвезли в Рівненську обласну лікарню, але від отриманих травм він помер. Близькі впевнені, що врятувати хлопця можна було, а помер він через невчасно надану медиками допомогу, - пише "Прес-центр".

 — За дві з половиною години йому навіть не зробили УЗД внутрішніх органів, хоча це робиться в першу хвилину після прийому потерпілого, — наголошують родичі загиблого. -Ростик помер від розриву селезінки та крововтрати внаслідок розриву. Це не та травма, яка не сумісна з життям. Але операцію не могли зробити через те, що хірурга немає в лікарні в робочий час.

У обласному управлінні охорони здоров’я повідомили, що пацієнта у важкому стані каретою «швидкої» було доставлено в приймальне відділення обласної лікарні о 15.25. Тоді ж, його оглянули лікар приймального покою і торакальний хірург. Хлопцю зробили електрокардіограму, рентгенографію органів грудної клітини та взяли кров на аналізи. Орієнтовно о 16.10 пацієнта було госпіталізовано у відділення торакальної хірургії. Лікарі провели дренування лівої плевральної порожнини. Через півгодини медики змушені були перевести пацієнта у відділення інтенсивної терапії, оскільки у нього різко почав падати артеріальний тиск. Реанімаційні заходи, які проводили лікарі впродовж наступної години бажаного результату не дали. О 17.55 медики констатували смерть.

За словами начальника Рівненського обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, робити висновки в управлінні будуть після результатів судово-медичної експертизи. А ще він додав, що за даним фактом відкрите кримінальне провадження і всі інші дії будуть проводитися в межах кримінального провадження. Якщо буде встановлено, що смерть пацієнта сталася через непрофесійні дії когось із лікарів, винні, запевняє чиновник, будуть покарані.

У Ростислава залишилася молода дружина та 2 річний син. Друзі розповідають, що він був товариською людиною, любив автомобілі, але іноді катався і на мотоциклі. Хоч хлопець і жив окремо від батьків, майже щодня приїжджав, щоб допомагати їм. Захоплення автомобілями передалося йому від батька — Ростислав підробляв автомеханіком.

Хлопець був учасником клубу BMW в Рівному. Мабуть, всі вони приїхали попрощатися із другом — у колоні до кладовища їхало понад 50 машин.

Тетяна АНДРІЮК, "Прес-центр"

Коментарі

Микола О. Шкода що я раніше це не прочитав, я твоєю тупою головою асфальт шліфанув. Ти є пітух якого єбуть кому не лень! Ти чмо сука гандон порваний незнаєш ситуації?! Пізда тобі хую! Жди свого часу, і за дітинкою дивись тріпер невиліковний.

мене життя,на відміну від від таких ушльопків,як ти давно навчило..не Дай Бог,тобі втрачати рідних по вині гицлів в білих халатах,і не дай Бог до них потрапляти, адвокат живодерів..

Думаю,що життя навчить,такого чехла,як ти,цінити рацю людей в білих халатах...і другим закажеш,що поливати грязюкою не маючи фактів,це уділ таких люмпенів,як ти))

"Але поливати грязюкою лікарів,які і так працюють за копійки і вас мудаків спасають,виймають гроші із свого карманаті платять вам за ліки,коли в лікарні нічого не має.";)))ти з якої планети прилетів,чудило,де бачив таких "меценатів" від медицини?:))чи,сам з таких?:))не дай Бог до таких "спасателів" потрапити...Як результат-ще один труп від спасателів-меценатів.Іноді краще жувати,чим гімном бризкати,адвокат спасатєлєй-благодійників..

Олень,ти!Та й ще безграмотний,ХАЛАТНІСТЬ пишеться))То що він встав,не означає ,що він уже не був трупом,в шоковому стані люди і не таке роблять.Курка з відрубаною головою може бігати ще довго...А лікарі,роюили що могли,а для таких, як ти існує судмедекспертиза,яка роставить все на своі місця.Але поливати грязюкою лікарів,які і так працюють за копійки і вас мудаків спасають,виймають гроші із свого карманаті платять вам за ліки,коли в лікарні нічого не має.І за це получаю 2300 грн.Да ви руки повинні цим людям цілувати,що вони взагалі працюють!Бо ні в одній краіні світу такого не має,навіть Зімбвабве.Очорнити дуже лкгко,а відбілити своє ім'я,завдячуючи таким мудакам,як ти зовсім по інакшому...

ви олені! По перше - мотоцикл не відлетів на 300 метрів. По друге - людина після ДТП встала і почувала себе нормально. По третє - лікарі піда..си не наважились навіт дупи своєї підняти, щоб людині надати допомоги, а один з чергових лікарів взагалі не був на своєму робочому місті. Хочу подивитись, якщо недай Бог хтось з ваших близьких попаде в подібну ситуацію, як ви будите співати. Лікарі ніколи не відповідали перед законом за свою халадтність. Цих гандо..нів треба наказати, бо люди помирать будуть і надалі!

Як би іхав 60км.то мотоцикл не відлетів на 300м.

Как докажете?

Микола каже правду, чого не кажуть,що мотоцикліст іхав 150 км.по центру...

Це брехня...факти давай..

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.