Червонюк перекриває доїзд до двох будинків на Фабричній у Рівному

Депутати Рівнеради посперечалися через 300 тисяч гривень, які мали виділити на облаштування дороги - проїзду до гуртожитку на вулиці Фабрична між будинками 16 і 20. Це питання розглядали, приймаючи зміни до бюджету. З другої спроби кошти на облаштування дороги таки виділили, а винних у тому, що земля опинилася у власності Олега Червонюка разом із доїздом до будинків, пообіцяли покарати.

Зараз власник "Льонокомбінату" Олег Червонюк хоче загородити свою територію, але це залишить без доїзду мешканців гуртожитку. Ось депутати і обговорюють питання щодо виділення 300 тисяч гривень для облаштування дороги між двома будинками. Інакше доїхати туди не зможе у випадку чого ані швидка, ні пожежна.

Це викликало обурення у багатьох депутатів, мовляв, чому виділяти 300 тисяч гривень, якщо є питання взагалі до того, як ця земля опинилася у власності Червонюка, і хто ставив підпис на документах та має відповідати за це.

Як пояснив секретар Рівнеради Андрій Грещук, справа в тому, що міська рада дала доручення минулого року колишньому керівнику управління ЖКГ міста, аби вивчити питання про облаштування дороги там.

- Цього не було зроблено. Так, власник рівненського "Льонокомбінату" Олег Червонюк почав встановлення загорожі прилеглої території, у тому числі й там, де планувалося зробити дорогу. Земля йому була виділена законно, але якщо буде загорожена територія, де має бути дорога, то до гуртожитку доїзду не буде, і люди прийдуть до нас.  Тому пропоную укласти сервітут на вилучення земельної ділянки у підприємця Червонюка і не залишати людей без доїзду до будинку, - каже Андрій Грещук.

Але після голосування депутати не підтримали це рішення - за проголосував 21 міських обранець.

Це викликало активне обговорення. Адже, за словами депутата Віталія Першогуби, його колеги просто не розуміють, чому виникла така ситуація, що доручення було дане ще минулого року, а досі не виконане.

На це Олександр Чугуєвець додав, що люди, які за це відповідали, вже звільнені.

Тим часом Юрій Запорожець каже, що треба знати конкретні прізвища, хто з посадовців продав землю приватному підприємцю разом із територією, відведеною під дорогу.

Секретар Рівнеради Андрій Грещук дав доручення вивчити це питання. Оголосивши недовіру до голосування, депутати переголосували щодо цього питання. З другої спроби питання "Про зміни до бюджету" підтримали 28 міських обранців.

Читайте також:

Рівнерада наклала мораторій на будівництво в центрі міста

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.