Депутати Рівнеради затвердили скандальну схему санітарної очистки міста

Питання "Про затвердження схеми санітарної очистки міста" викликало активне обговорення на сесії Рівнеради. Депутати обурюються, що схему розробили "у кабінетах для галочки", натомість жодної практичної користі вона не має, адже там не врахували низку моментів. Однак після тривалого обговорення міські обранці схему санітарної очистки Рівного таки затвердили. Це рішення підтримав 31 депутат.

Як розповів головний спеціаліст відділу благоустрою міста Олександр Даюк, обсяг схеми - майже 700 сторінок.

- Схема санітарної очистки міста розробляється на певний період. У ній передбачається низка практичних кроків для збору побутових відходів. Це не є порядок правил гри. На розроблення цієї схеми з міського бюджету виділили 309 тисяч гривень, - сказав Олександр Даюк.

На це депутат Олександр Чугуєвець зазначив, що дуже хотів би побачити цю схему, бо, наприклад, на його окрузі, на Басовому Куті, очистки немає, а ось охочих забруднити територію вистачає.

Депутат Сергій Паладійчук підтримав колегу і поцікавився, чому саме харківська фірма розробляла схему.

На це Олександр Даюк, відповів, що саме вона виграла конкурс.

А депутата Людмилу Туровську зацікавило, чому питання "Про затвердження схеми санітарної очистки міста" не проходило обговорення на земельній комісії.

Підсумовуючи, секретар Рівнеради Андрій Грещук запитав у очільника управління ЖКГ міста Ярослава Сахнюка, чи можна до схеми якимось пунктом чи доповненням внести пропозиції і побажання депутатів-мажоритарників.

Так, Андрій Грещук дав розпорядження зібрати інформацію про стихійні сміттєзвалища та врахувати ці моменти у схемі санітарної очистки міста.

А депутат Святослав Євтушенко запропонував розглянути її у двох читаннях: у першому - прийняти за основу, а в другому - вже з пропозиціями депутатів її затвердити.

Тим часом заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький нагадав, що ця схема необхідна для міста, щоб всі санітарні норми виконувалися.

- Схема не є догмою, до неї можна вносити зміни та пропозиції. Тому прошу вас чи в двох читаннях, як запропонував Євтушенко, чи зараз, але затвердити цю схему, - заявив Олексій Хмилецький.

Нагадаємо, схему санітарної очистки для Рівного розробляла харківська фірма. Проте коли питання про її затвердження розглядали на профільних комісіях Рівнеради, до неї виникло чимало запитань. Мовляв, розробка не придатна для застосування у Рівному.

 

Читайте також:

Рівнерада наклала мораторій на будівництво в центрі міста

Червонюк перекриває доїзд до двох будинків на Фабричній у Рівному

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.