Група волонтерів «Допомога армії-Рівне» відзначила день заснування шістьма тепловізорами для розвідки

29 червня виповнюється рік з дня заснування групи волонтерів «Допомога армії». Однак річницю успішної роботи волонтери зустрічають в звичному режимі – праці на благо армії. Група проводить ‪проекти "Мамині очі", «Посиденьки з волонтером», "Ланцюжок добра»,  «Аукціон допомоги армії - Рівне». Завдяки цьому, волонтери разом з Вами, спільними зусиллями придбали перші нічні "Мамині ночі".

У підсумку вже за два тижні на фронт для рівненського батальйону поїхало шість (!) тепловізорів. Відгукнулась та передала тепловізор київська волонтерська організація «Народний тил», тепловізор з благословіння та допомоги Святійшого Патріарха Філарета придбав Андрій Край і сім`я Величко, пристрій придбала і  керівник ГО "Ключ до процвітання" Людмила Корчак, придбав тепловізор також і Богдан Масляк. Ще на один пристрій гроші зібрали самі бійці батальйону.  Крім того на схід вирушив  придбаний за сприяння голови обласної ради Михайла Кириллова «автомобіль Фольцваген Т4», який закамуфлювала "Самооборона Рівненщини". Разом з ним на схід вирушив ще один позашляховик від Андія Хая і Олега Величко.

Втім потреба в тепловізорах ще не закрита повністю. Треба ще не менше чотирьох оптичних пристроях. А кожен з них коштує більше 100 тисяч гривень. Тому підтримка не буде зайвою.  

 

Хочете допомогти солдатам?

Карта Приватбанку 4149 6258 0447 6834 Дюг Юрій Олександрович

 

Ключові слова: