На Рівненщині чоловік через довірливість позбувся 30 тисяч гривень

Власник фермерського господарства на Млинівщині часто вирішує робочі питання в телефонному режимі. Тому дзвінок невідомого та пропозиція придбати дизпаливо на вигідних умовах не викликали підозр.

Чоловіки домовились, що половину суми 34-річний фермер перекаже на два банківські рахунки, а решту – безпосередньо при доставці пального.

Млинівчанин перерахував частину коштів, як і обумовлювалося, на одну платіжну картку, а ще кілька тисяч – на іншу. У цей момент до нього телефонує нібито продавець і каже, що на останню гроші не надійшли, бо вона чомусь заблокована. Потерпілий повторив ще раз фінансову операцію, перерахувавши у загальному 30 тисяч гривень.

Після цього фермер мав зустрітися із «продавцем» у райцентрі, адже той запевняв, що зараз під’їде. І тільки після двох годин очікування зрозумів, що його ошукали. Як повідомляє Олеся Бондарець із Млинівського РВ УМВС України в Рівненській област, звернувшись відразу до банку, чоловіку повідомили, що перераховані ним кошти надійшли на погашення кредитів за трьома різними рахунками.

- За частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) відкрито кримінальне провадження, - повідомила заступник начальника слідчого відділу Млинівського РВ УМВС України в Рівненській області Юлія Мартинова. -Триває досудове розслідування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.