Соратник Тимошенко відхрестився від нападу на журналіста в Рівному, за справу взялось УМВС

У Рівному триває скандал навколо кафе "Тундир Хаус". Якщо раніше власники закладу хотіли незаконно захопити землю, то зараз спорудили літній майданчик та почали кидатися на представників ЗМІ. Саме тут невідомі чоловіки ледь не розбили камеру журналісту Денису Грищуку та накинулось на нього з лайкою. Тим часом співвласник будівлі, депутат Рівнеради від «Батьківщини» Олександр Батат від скандалу відхрещується та наголошує – він не причетний до дій власників "Тундир Хаус".

Скандалом на вихідні ситуація з "Тундир Хаус" не закінчилась. Адже журналіст сайту «Чарівне» Денис Грищук написав заяву до міліції. Про це він повідомив на своїй сторінці в "Facebook":

- Підтверджую, що представники "Тундир Хаус", що біля ТЦ "Арена", перешкоджали мені у професійній діяльності. В суботу я намагався ознайомитися з дозвільними документами на будівництво літнього майданчика. Однак зустрів агресивний спротив його працівників. Вони не те що мені в грубій формі відмовили показувати документи, але й ледь не розбили фотоапарат. До речі, не мій. Довелося звертатися до правоохоронців. Сьогодні ходив в обласне управління МВС та написав заяву щодо перешкоджання професійній діяльності. Сподіваюся, що наша міліція нас береже.

Невідомий нападник

Тим часом співвласник товариства з обмеженою відповідальністю «АРТЕМ І КО.», якому належить будівля, депутат Рівнеради Олександр Бабат погодився прокоментувати ситуацію кореспонденту сайту «ВСЕ»:

- Люди встановили літній майданчик. Це не я це робив. Наскільки мені відомо, це робота власників «Тундир Хаус». Я не маю до цього ніякого відношення. Власники звернулися в управління (яке Олександр Бабат не знає — примітка автора), щоб отримати дозвіл на виносну торгівлю в літній період. Ну можуть вони облаштувати виносну торгівлю влітку? Тим більше, що відвідувачам самим більше подобається в таку пору сидіти на вулиці, аніж у приміщенні. Я тут зовсім ні до чого. Я поцікавився, чи мають вони на це дозвіл (власники «Тундир Хаус» - примітка автора). Вони сказали, що документи мають отримати днями. Я і повірив.

Олександр Бабат

Нагадаємо, що нещодавно у Рівному виник скандал навколо кафе «Тундир Хаус», що знаходиться поруч зі старим автовокзалом. Тоді, нагадаємо, власники закладу намагалися звести додаткову споруду на тротуарі. А зараз там виріс закритий літній майданчик - пише "ЧаРівне.інфо".

Однак рівняни збурилися проти незаконної забудови. І після публікації у мережі "Фейсбук", а потім у місцевих ЗМІ, підприємці припинили будівництво, хоча сліди й досі залишилися. Як пише "Четверта" влада", фірма, яка записана на маму депутата Рівнеради від "Батьківщини" Олександра Бабата,  самовільно захопила увесь тротуар та за лічені години спорудила там торговий павільйон. Абстолютно незаконно. Фото у "Фейсбуку", зроблені рівненським журналістом Іваном Марчуком, та розголос у пресі змусили депутата розібрати прибудову. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.