Судову справу щодо екс-заступника голови Рівненської ОДА продовжують «тягнути»

Судове засідання по справі отримання хабара колишнім заступником голови Рівненської ОДА Тарасом Пустовітом черговий раз зірвали. Як повідомляє кореспондент ERVE.UA, у зал засідань Дубенського міськрайонного суду прийшли свідки, сам підозрюваний, а також його новий київський адвокат. Не прибув лише перший захисник Пустовіта  - рівненський знавець права Володимир Цуняк.

Відтак засідання не відбулося, оскільки Тарас Пустовіт відмовився  від сьогоднішнього розгляду справи без присутності свого адвоката, який захворів. 
Попереднє засідання суду також «зірвалося» через адвоката. Того разу «відзначився» столичний правозахисник, який хоч і був присутнім у залі, однак не мав при собі виписку з національного українського реєстру адвокатів. 
Крім цього, київський адвокат запросив копію матеріалів справи для ознайомлення, хоча такі копії є у першого захисника Пустовіта. Відтак це теж стало додатковою причиною відтермінування розгляду справи.
Зауважимо, що більшість свідків по даній справі приїздять у дубенський суд із Острога. Вони обурені постійними зриванням судового процесу через адвокатів підсудного.
Наступне засідання справи відбудеться 9 липня об 11:00.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.