З 1 липня центральну вулицю Рівного знову перекриють

З 1 липня рух вулицею обмежать рух для всіх авто, окрім громадського та спецтранспорту, повідомляє "РВ".

Нагадаємо, що минулого тижня закінчився термін дії 3-місячного дозволу на проїзд вулицею Соборною для усіх автомобілістів.

Це питання розглядали на координаційній раді з питань безпеки руху, яка засідала сьогодні. Представники обласного управління ДАІ запропонували обмежити рух транспорту тільки у години пік по буднях, а на вихідні дні зробити вулицю вільною, однак чиновники на погодились з пропозицією "даішників". Отож міська влада Рівного вирішила повернутися до старої схеми руху: з 7години ранку і до 22-ї години їздити головною вулицею міста усі більше не зможуть. Там із 1 липня курсуватимуть лише маршрутки, тролейбуси та спецтранспорт.

Коментарі

Краще не центр перекривати, а навести порядок з маршрутним транспортом. Маршруток більше чим треба, і всі пруться через центр та стоять поперек дороги що не об'їдеш. А на Кн. Володимира спробуй доберись громадским транспортом. Так хоч би на вихідних залишили відкритою Соборну, вона ж в ці дні взагалі вільна.

забув дописати ще те, що вони ще й вміють гарно розводити водіїв з номерними знаками інших областей. Хай краще Семен дасть прочухана своїм підлеглим, бо ці довбні в кашкетах і з палочками вже дістали всіх

За перекриття центральної вулиці можем подякувати тільки одним піда....сам - ментам. Завдяки тому, що ці "сотруднікі" "добросовісно" виконують свою роботу і "дивляться" за тим, щоб водії дотримувались ПДР, щоб не паркувались в два ряди, не залишали свої авто на зупинках.

Перепрошую:
Дозволити рух з 20.00 до 8.00
В суботу та неділю без обмежень.

Не вірю цьому опитуванню. А чому не запитали у самих водіів?
Хомко цим рішенням підписав собі поразку на виборах.
Раніше голосував за нього, тепер буду проти.
Поки не пізно:
Обмежити рух з 20.00 до 8.00
В суботу та неділю без обмежень.

гнать в 3 шиї гонушника під назвою мер

Влада ближче до людей. стадо придурків. А давайте спочатку поремонтуємо дороги, потім проведемо реформу даї а потім вже будемо якись обмеження вводити?

однак чиновники на погодились ...- і бажано повернутись до перепусток,100 баксів штука ,діткам чиновників на молочко...

Перед тим як перекривати Соборну, спочатку обїздні потрібно поремонтувати особливо Князя Володимира між мостами, там пробки будуть 100 %

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.