У Рівному подальшу долю нафтопроводу суд вирішуватиме по-новому

Господарський апеляційний суд у Рівненській області залишив в силі рішення попередніх інстанцій, яким зняли арешт нафтопродуктопроводу "Самара-Західний" напрямок та "Грозний-Армавір-Трудова", що проходить по території України. А доки судді розглядали справу, біля будівлі суду зібралися працівники дочірнього підприємства «Прикарпатзахідтранс», у володінні якого раніше був цей нафтопровід. Люди вимагали від судів ухвалити справедливе рішення щодо права власності на нафтопродуктопровід. Втім, у чиїй власності він буде — поки що питання відкрите. Його подальшу долю по-новому вирішуватимуть у суді.

Як розповіла начальник транспортного відділу ДП "ПрикарпатЗахідтранс" Ірина Кирія, виходячи з судової тяганини, яка розпочалася в 2005 році, а її нова хвиля активно триває рік, можна зрозуміти, що нафтопродуктопровід Україну не цікавить.

- Олігархічні структури лише цікавляться тим, що є в трубі. На жаль, від чиїхось приватних і корисливих інтересів страждають і працівники нашого підприємства, і державний бюджет. Адже через судові процеси робота підприємства заблокована. Ми не маємо можливості працювати - господарська діяльність зупинена, продукт стоїть в трубі, і ми не маємо грошових надходжень. А відповідно не маємо змоги сплачувати податки до державного бюджету, - каже Ірина Кирія.

Тим часом, колегія суддів Господарського апеляційного суду в Рівненській області, розглянувши низку апеляційних скарг, залишила їх без задоволення, тим самим, залишивши в силі рішення суддів попередніх інстанцій щодо цього.

У свою чергу сторони, які були задіяні в розгляді справи, надавати коментарі відмовилися.

Нагадаємо, наприкінці 2014 року Рівненський апеляційний господарський суд ухвалив рішення про передачу нафтопродуктопровода "ПрикарпатЗахідтранс" у власність держави в особі Фонду держмайна. Тоді ж цей же нафтопродуктопровід намагалося забрати в своє управління дочірнє підприємство Міністерства енергетики ДП ПОНП, яке разом з іншим дочірнім підприємством "Укртранснафтопродукт" впродовж останніх місяців було замішане в захопленнях Одеського НПЗ, Васильківської нафтобази та Херсонського нафтоперевалочного комплексу. Щодо цього відбулася низка судових засідань, які супроводжувалися пікетами.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.