Рівнян запрошують на святкування закриття театрального сезону

28 червня відбудеться закриття 40-го ювілейного театрального сезону в Рівненському театрі ляльок. Як повідомили із прес-служби театру, сезон був насичений на події у житті театру та його колективу. Зокрема, відбулись три прем’єри, фотоконкурс, конкурсу сімейних театрів, відкриття театральної студії та перемога у міжнародному фестивалі.

Вистава «Попелюшка», прем’єра якої була на початку театрального сезону, восени минулого року, вразила глядачів неочікуваною подачею, музичністю, неймовірними костюмами та красою пластики. Саме її колектив Рівненського театру ляльок представив увазі журі ІХ Міжнародного фестивалю театрів ляльок «Подільська лялька» - 2015. У підсумку здобув перемогу в номінації «Кращий акторський ансамбль».

Вперше у театрі зробили постановку за творами Тараса Шевченка – виставу «Думи мої, думи…». І вперше тут застосували у якості декорації пісочну анімацію. За відгуками глядачів, постановка має свіжий погляд, не перевантажена трагізмом та не викликає відчуття пригнічення.

Театр йде назустріч творчій молоді, яка прагне розвиватись. Саме тому викладачі направляють у Рівне студентів для постановки вистав – дипломних робіт.  Так, театральний репертуар поповнився новою постановкою «Хто приносить щастя?». Над нею працювали випускники Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Андрій та Анна Соболєви. За словами завідувача кафедри акторського мистецтва та режисури театру ляльок університету Леоніда Попова, робота вийшла дуже атмосферна та лірична.

Свої оплески та подарунки отримали і учасники конкурсу сімейних театрів «Дебют», які є постійними глядачами нашого театру та прагнуть розвиватися. Конкурс відбувся у нашому місті вперше, але є сподівання що стане традиційним. Аби допомогти нашим друзям організувати свої виступи, актори театру проводили для них майстер-класи.

Також у театрі влаштували фотоконкурс «Мій домашній улюбленець».  На конкурс було представлено кілька десятків фотографій. Переможці отримали призи від театру та партерів конкурсу. Вони стали щасливими власниками запрошення на свято закриття театрального сезону, місячного абонементу на вистави, квитків на атракціони у парку імені Шевченка, запрошень у зоопарк.

Цьогоріч театр отримав грант Рівненської ОДА та обласної ради на започаткування дитячої студії «Лялькові сходинки». З поміж майже півсотні учасників відібрано 19. Серед них і двоє діток, батьки яких є учасниками АТО. У травні відбувся перший виступ учнів студії, які показали пластичний номер «Танець лялечки». Нині діти задіяні у роботі над виставою «О 8-ій на Ковчезі», прем’єра якої відбудеться вже у новому театральному сезоні.

Також триває робота режисера та художника із Черкас Ярослава Грушецького та Карини Чепурної над постановкою вистави «Бабусині пригоди», за творами Олександра Олеся. Вони вже ставили у нас «Снігову королеву» та «Пригоди в чарівному лісі».

У день закриття театрального сезону, 28 червня об 11 годині відбудеться ще одна прем’єра вистави для дітей віком від трьох років «Запеклі вороги». Вистава інтерактивна – головні персонажі спілкуватимуться із глядачами, які таким чином стануть безпосередніми учасниками дійства, допомагатимуть їм підказками. Вистава - про безглузду ворожнечу, через яку страждають і дорослі, і діти, і руйнується все до чого вони причетні. Події, які відбуваються із головними героями, вчать знаходити порозуміння.

Цього дня із 10 години традиційно заплановані веселі та цікаві святкові заходи, ігрова програма.

Попри закриття театрального сезону, актори театру у літній період завітають у табори відпочинку та дитячі садочки, де покажуть виїзні вистави.

Театр чекає глядачів вже у новому театральному сезоні, який відкриється в останні вихідні вересня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.