Рівне відзначили престижною нагородою у ПАРЄ

Рівне - отримало престижну європейську нагороду. ЇЇ вручили на засідання Парламентської асамблеї ради Європи міському голові - Володимиру Хомку. Що це за відзнака та за що наше місто її отримало далі у сюжеті

Нагадаємо ще раніше Рівне потрапило в вісьмірку кращих міст України за якістю та рівнем життя. Як зазначає прес-служба міськради, тоді дослідження проводили незалежна соціологічна організація на замовлення уряду Канади. Тепер успіхи нашого міста оцінили і в Європі престижною нагородою.

 - І все це на фоні вкрай складної ситуації в Українській економіці, адже впродовж останніх років уряд щорічно обмежував фінансування делегованих повноважень, а власні кошти місцевих бюджетів доводилось використовувати в умовах суворої економії постійних економічних потрясінь тому про Європейські нагороди ніхто не думав, -зазначив Володимир Хомко.

До слова поряд з нашим містом почесні нагороди Ради Європи отримали такі міста як німецький Дрезден, та шведське місто Вара, а з українських міст Європейці відзначили Тернопіль, Хмельницький та Вінницю.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.