У Рівному нагородили волонтерів

Нагрудні знаки та почесні грамоти Рівненської облдержадміністрації отримали волонтери, учасники АТО та Революції Гідності. Їх вручив перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський під час відзначення 19-ї річниці Конституції України у залі обласного драмтеатру.

- На жаль, сьогодні наша держава проходить чи не найважче випробування за часи своєї незалежності. Поряд із розбудовою країни ми змушені давати відсіч агресору, відстоювати нашу територіальну цілісність. Свобода дістається нам дорогою ціною. На жаль, за час антитерористичної операції Рівненщина втратила 55 Героїв, - зазначив Юрій Приварський.  

Пам’ять про тих, хто віддав життя за свою країну та її незалежність, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Окремо перший заступник голови облдержадміністрації висловив вдячність волонтерам – людям, котрі витрачають свій час, гроші та зусилля, аби допомогти українській армії.

Так, серед тих, кого відзначили цього дня, координатор Рівненського батальйону «Дар» Вікторія Шинкаренко.

- Звичайно приємно, що нас згадали і відзначили. З іншого боку, війна ще не закінчилася, і було б набагато приємніше отримати таку нагороду в День перемоги.  Разом з тим, ця відзнака не лише для мене, а для усього 6-тисячного колективу батальйону «Дар», - наголосила Вікторія Шинкаренко.

Загалом відзнаки від Рівненської облдержадміністрації одержали 13 волонтерів, 6 учасників Революції гідності та 10 учасників АТО з усіх районів і міст Рівненської області.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.