Головний медик Рівненщини паркується "як мудак"

Начальника обласного управління охорони здоровя Юрія Осіпчука зловили на порушенні правил парковки. Він своїм шикарним позашляховиком NISSAN Pathfinder перекрив вхід для відвідувачів в тому числі заблокува пандус. 

- Шановний, в мене питання як людина на інвалідному візку може попасти в управління охорони здоров'я ( 16 липня,38) ? Вам тяжко пройти декілька метрів від парковки чи закон лише для простих смертних? Вчора спостерігала картину як жінка на візку під дощем кружляла, поки черговий м....к не забере своє авто з цього ж місця, - написала журналістка Роксолана Завійська‎ в групі «Я паркуюсь як МУДAК ! - Рівне»

Нагадаємо, нещодавно розгорівся справжній скандал щодо власника автомобіля.Начальника управління охорони здоров’я неодноразово помічали за кермом цього автомобіля, пише "Чарівне".

У одному із рівненських автосалонів цей автомобіль коштує більше 1 мільйона гривень! Оформлений транспортний засіб  на іншу, проте зі свого оточення людину.

У рівненському МРЕО авто зареєстроване на Романа Петролюка, який у минулому скликанні працював офіційним помічником нардепа Олега Осуховського, нині – безробітний.

 

Сам Юрій Осіпчук запевняв раніше, що автомобіль не купував, позичає у свого друга.

 - В мене багато автомобілів. Не моїх особисто. А моїх друзів, з якими ми міняємося. «Нісан» - це машина мого хорошого друга, якого я давно знаю. Якщо він далеко їде, то бере мій автомобіль, а я можу взяти його авто. В нас нормальні дружні відносини. В нас таке часто буває.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Який же ш він медик? Він чиновник, смуга для народу.

Отак взяв просто і друзів підставив
Мудак ти Юра два рази.

Друзі...

"В мене багато автомобілів. Не моїх особисто. А моїх друзів, з якими ми міняємося. " А жінками?))))) Хто в це вірить, підніміть руку:))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.