У Рівному скандал серед медиків-волонтерів

З початком війни на сході в Україні з'явилось багато волонтерів. Із кожним днем цей рух розвивався та охоплював все більше небайдужих людей. Згодом волонтери стали відомими, знаними. Втім слава має і зворотний бік медалі - скандали свари і з`яcування стосунків. Схоже, не уникли цього й волонтерські об`єдання. 

На сторінку сайту "ВСЕ" у соціальній мережі "Facebook" рівнянин Володимир Ладько надіслав свій допис, у якому він висловив своє бачення роботи однієї з волонтерських організацій - "Білі берети".

 "Білі берети" - це медичний загін спеціального призначення. Спеціалізується на тренуванні інструкторів із тактичної медицини та надання меддопомоги під час обстрілів, в окопах, використовуючи особливості рельєфу та ландшафту тощо.

Ми вирішили звернутись за коментарем до керівництва "Білих беретів".  На жаль, один з керівників всеукраїнської мережі  "Білих беретів" Юрій Свідерський не знайшов часу або не вважає за потрібне прокоментувати дану ситуацію.

Натомість керівник організації "Білі Берети - Рівне"  Юрій Тарасюк погодився прокоментувати ситуацію та навіть запропонував зустрітись особисто. На зустріч із журналістом Юрій прийшов у супроводі Тетяни Тарасюк (своєї дружини), Тетяни Воронцової та інших волонтерів організації "Білі берети". 
- Всі члени "Білих беретів" були обурені даним дописом. Ми взагалі взагалі не знаємо таку людину, як Володимир Ладько, а написане ним вважаємо суцільною неправдою, - наголосив Юрій Тарасюк. -   Тетяна Воронцова сказала, що нема того, на кому все тримається. А, кожен щось робить в організаційному плані і всі роблять однаково багато в навчанні такмеду. Микола Долик сказав, що ніяких 8 чоловік не було виключено з ББР! Що це чистої води брехня! І всі це підтвердили! Ще він сказав, що ми нікого силою не затягували в команду і нікого силою утримували. Що, де-які люди, можливо, розраховували якусь матеріальну вигоду і, не отримавши її, покинули команду. Особисто я розповідав, що зважаючи на тяжкість (як фізично, так і психологічно) роботи, вони ставлять дуже жорсткі вимоги до кандидатів в інструктори ББР і, в першу чергу, повідомляють їх про це на співбесіді. І всі з усіма були згодні.

 

Ключові слова: