На рівненському "Мототреці" рівняни відпочиватимуть разом із "Бумбокс"

Незабаром, 28 червня о 19 годині на рівненському стадіоні “Мототрек” відбудеться концерт гурту "Бумбокс" у рамках туру "Бумбокс. 10 років".

 

Нагадаємо, в 2014 році українському гурту Бумбокс виконалось 10 років. В 2004 році, в Києві, Андрій Хливнюк, Андрій Самойло та  Валентин Матіюк заснували гурт.  З того часу  Бумбокс дали більше 700 концертів по всьому світу, випустили п'ять офіційних альбомів, написали музику до кількох фільмів та серіалів, записали кілька дуетів з такими музикантами, як Дмитро Шуров, Океан Ельзи, Баста, O.Torvald та взяли участь у ряді альбомів-триб'ютів. Пісні групи звучать в популярних телешоу і на радіостанціях, тексти розбирають на цитати, слухачі з нетерпінням чекають нових альбомів і концертів.

Тур "Бумбокс. 10 років" розпочався 25 жовтня минулого року,  концерти відбулись у  Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську. Яким буде концерт у вашому місті? Це  унікальне шоу - пісні з усіх альбомів, потужний звук, відеоряд, заснований на рідкісних архівних матеріалах, Андрій Хливнюк з мікрофоном, Андрій Самойло на гітарі, Олександр Люлякін за барабанами, Валентин Матіюк за вертушками і Денис Левченко на басу.

На "Мототреці" на рівнян очікує великий повноцінний виступ, навіть більш цікаві, ніж попередні концерти в рамках туру 10 років. Будуть замінені  деякі треки на ті, що давно не грали, або було зроблено для інших проектів.

Бумбокс найбільше бояться перетвориться на групу, для якої ювілейні концерти і прощальні концерти відіграють більшу роль, ніж нові роботи. "Десять років, як з нами не грає Коля", "Сорок років в турі без заїзду додому", "П'ятий останній прощальний тур з симфонічним оркестром". Тому важливо розуміти, що програма "Бумбокс. 10 років" в кожному конкретному місті туру буде зіграна  лише один раз.

Можна нескінченно довго писати про музику "Бумбокса", унікальність стилів в якому працює група, співати дифірамби і розсипатися в компліментах. Не дайте себе заплутати. Рок-н-рол і хіп-​​хоп ніхто не відміняв. Приходьте на концерти туру "Бумбокс. 10 років" і переконайтеся в цьому самі.

Бумбокс в Інтернеті:

aleks.com.ua

facebook.com/boomboxfamily

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.