Рівненським воїнам АТО пропонують землю непридатну для будівництва?

Керівництво м. Рівне пропонує 9 липня учасникам АТО, які претендують на земельну ділянку в м. Рівне, прийняти участь у жеребкуванні з метою визначення номерів ділянок, виділених у масиві Бармаки, пише у Facebook голова спілки ветеранів і учасників АТО Рівненщини Федір Капустинський.  

- Площа ділянки в середньому 0,04 га. За оцінками експертів, місцевість у вище визначеному районі не придатна для ведення індивідуального будівництва. Перепад висот на ділянці в 77 га становить до 47 метрів, пише  Федір Капустинський.  - В середу 1 липня о 17.00 в актовій залі адміністративного будинку Рівненської обласної ради відбудеться зібрання учасників АТО, які претендують на земельну ділянку в м. Рівне де буде обговорено це питання та висунуто вимоги міській владі щодо необхідності визначення інших, більш привабливих земельних ділянок для надання їх учасникам АТО.
Рівнян прошу поширити дану інформацію серед знайомих учасників АТО.

Ключові слова: 

Коментарі

Треба провести люстрацію обласного управління Держземагентсвта, там всі ті самі рила...давно не займаються організацією роботи, а заробляють бабки через свої підставні фірми...корупція там страшна...а жирні ділянки вже давно пороздавали гектарами своїм родичам і "любим друзям"...хай учасники АТО зроблять запит в обласне Держземагентство скільки ділянок є на керівництво і працівників управління і їхніх родичів по всій області...ви будете ШОКОВАНІ...АТО треба буде проводити в області...))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.