Директор футбольного клубу розповів про хамство у рівненських маршрутках

Хамством у рівненських маршрутках вже схоже мало кого можна здивувати. Однак інколи трапляються випадки, коли уривається терпець. Про одну з таких ситуацій розповів на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» виконавчий директор рівненського футбольного клубу «Верес» Євген Донцов. І розмістив фото маршрутки №33, водій якої неодноразово по хамськи вів себе з пасажирами та порушував правила дорожнього руху.

"В Рівненських маршрутках нова мода – спочатку хамити пасажирам, а потім при проханні повідомити хто водій та перевізник не надавати цю інформацію. Цікаво, що хамлять до пенсіонерів, які не можуть за себе постояти. За останній тиждень двічі стикнувся з таким неподобством. Спочатку 17 червня їхав вранці автобусом маршрут №33. Водій спочатку в місці, де не можна робити висадку пасажирів, випустив одну жіночку, але перед носом старої бабульки двері зачинив. Потім грубив двом іншим пасажиркам, які хотіли проїхати по посвідченню, при тому, що в автобусі було всього 3 пасажира, і всі явно не пенсійного віку. При цьому ж не забуваючи розмовляти по мобілці під час руху автобусу. На моє прохання, на кінцевій надати інформацію про перевізника – відмовився. Прийшлось фотографувати. Думав віднести заяву в управління, але якось забігався і забув.

Сьогодні інша історія. Сідаю на 49 автобус, і згодом сідає ще жіночка по посвідченню. Водій в хамській манері починає їй розповідати, що він вже втомився возити пенсіонерів (цікаво, що сам чи пенсійного чи передпенсійного віку). Я знову підійшов і поцікавився хто є перевізник. Знову відмова, в цей раз під приводом, що перший день працює в цьому автобусі і не знає хто перевізник. Але жіночку пустив і в цілому заткнувся. 

Я вирішив знову сфотографувати цей автобус і на моє здивування, виявилось, що це один і той же автобус, і скоріш за всього той же водій.

Беручи до уваги прислів’я, що "Зло перемагає, коли добрі люди нічого не роблять", буду змушений, в п’ятницю нести лист скаргу в управління, що відповідає за перевізників. Потім повідомлю про результат. Що мене дивує, ніхто з людей ні в перший раз, ні в інший, не заступилися за літніх людей. Моя хата скраю, продовжує жити в головах наших людей. Не будьте байдужими, заступайтеся за інших, хтось заступиться за ваших рідних, коли вас не буде поряд. Я в це вірю". - написав виконавчий директор ФК "Верес" Євген Донцов на своїй сторінці у "Фейсбук".

Сайт "ВСЕ" обіцяє читачам задати питання, щодо цих історій, чиновникам відповідальним за порядок на ринку перевезень пасажирів у Рівному. Тому: далі буде...

Ключові слова: 

Коментарі

Певно, водій маршрутки обізвався.

Олексій Кривошеєв - справжній журналіст!
Лузер за бабки хухла))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.