Заступник мера Рівного переймав досвід у місті Гройсмана і Порошенка

Заступник міського голови Рівного та депутат Рівненської міської ради Руслан Шевчук відвідав Вінницю в рамках програми International Republican Institute (IRI). Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

За словами депутата, в рамках візиту вони могли ознайомитись з роботою органів місцевого самоврядування, роботою бізнесу та вінницьким досвідом реформування роботи місцевої влади.

"В рамках програми International Republican Institute (IRI) відбулася навчальна поїздка представників 19-ти міських влад зі всієї України до Вінниці, яка продемонструвала лідерські позиції в якості муніципального опитування відповідно до дослідження МРІ. Протягом трьох днів посадовці муніципалітетів вивчали досвід Вінниці, обмінювалися досвідом та шукали шляхи вирішення актуальних проблем, які стоять перед містами України". – написав Руслан Шевчук на своїй сторінці у "Фейсбук".

Як відомо одним з найуспішніших міських голів Вінниці вважається нинішній голова Верховної ради України Володимир Гройсман. Окрім того Вінниця є, так би мовити, "вотчиною" нинішнього президента країни Петра Порошенка.

Ключові слова: 

Коментарі

Фесом в бук ! - рулять соцмережі...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.