У Рівному закатали в асфальт доріжки та влаштували новий смітник

На Шухевича, 4 заасфальтували доріжки та облаштували новий майданчик для сміття. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради. 

Комунальне підприємство КАТП 1728 спільно з ЖКП «Перспективне»  облаштували заново контейнерний майданчик біля будинку № 4 по вул. Р.Шухевича, зокрема - майданчик забетоновано, встановлено огородження з металопрофіля, що дозволять запобігати рознесенню сміття на прибудинковій території. В свою чергу у мешканців будинку з’явилася можливість   організувати дитячий майданчик.

- Ми попросили, щоб нам заасфальтували тут пошкоджені відрізки асфальту на доріжках біля будинку. А нам ще й майданчика зробили для сміття. Приємно…, - каже мешканка багатоповерхівки по Шухевича, 4 Людмила Пацалавська.

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо ти кусаєш себе і Якимця за попу, то не радь то робити іншим! Але тобі ще не довго лишилось, закінчаться в Якимця бурштинові гроші, і будеш ти тоді в ху... свістіти

))))) Укуси себя за попу! Мальчик)))))!!!!

УСБОГОЙСЯ! И Галя и Хумко! Вы проиграли! И вы что за хумком! Ваша карта бита! Укусите себя за попу))))

За які гроші, за які гроші? Холик дав пару лямів, а лузер Діма просирає все що тільки можна, борди, піаркомпанія, програми, проплачені статті. Дімааааа, не поможе тобі це все, УЗБАГОЙСЯ!

Згідний з Вами! У Якимця 10 000 ботів! За які гроші? Та не за гроші - просто всіх дустала хумка дерібан....

Мешканці попросили, а якесь неблагодарне чмо пише всяку беку. Мешканцям облагородили частину двору і відремонтували доріжки. Я не здивуюсь, якщо цю всю гидоту з різних приводів пише ніхто інший, як проплачений БОТ Якимця.

Буде ще приємніше! Приїзджатиме сміттєзбирач вночі,буде ревсти і стукати під вікнами. Накидає того ж сміття навкруги, надрипає маслом з несправної гідравліки. Можливо саме там ваша дитинка граючись, трошки впаде ні,не забється,але добренько забрудниться не на вашу радість. Але ж приємно як!