У Рівному особливим діткам розкажуть про пригоди Шрека

Сьогодні о 14 годині у відділі сімейного читання  Рівненської обласної бібліотеки для молоді  в рамках реалізації проекту «Життя без обмежень», відбудеться групове заняття з казкотерапії «Казка про чарівні пригоди Шрека та його друзів» за участі дітей з особливими потребами.

Як зазначає прес-служба Рівненської обласної бібліотеки для молоді, казкотерапія – це створення особливої казкової атмосфери, яка робить мрію дійсністю, огортає все навколо передчуттям дива, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами і вийти з неї переможцем, а головне – надає малюку почуття впевненості і захищеності. У казках відображаються усі аспекти людського життя: проектуються моделі стосунків, визначаються цінності та ідеали, що сприяє формуванню духовно здорової, компетентної особистості. А обов’язковий «щасливий кінець» стає основним засобом цього виду арт-терапії, що допомагає дітям з особливими потребами позбутися страхів і комплексів.

Проведуть заняття студенти «Школи волонтерів» психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету.   

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.