Натхненні Саакашвілі рівняни хочуть забрати в ДАІшників найдорожче - смугасті палички

Працівники ДАІ з їхніми смугастими жезлами давно стали для рівнян усобленням хабарництва та сваволі на дорогах. Інспекторів навіть назвали "продавцями смугастої ковбаси." А доки в України триває створення патрульної поліції та ліквідація ДАІ, грузинський керівник УМВС Одеської області вже заборонив ДАІшникам користуватися жезлами. Підтримують таку ініцативу і рівняни, кажуть, готові хоч завтра допомогти позбачитися міліціонерам злощасних реманентів.  

 

Керівник УМВС Одеської області Георгій Лорткіпанідзе заявив своїм співробітникам, що зупиняти порушників за допомогою жезла не можна. Про це з посиланням на джерела повідомляє одеський ресурс «Преступности.НЕТ». 

Як пише сайт "Вголос", на запитання співробітників ДАІ, як у такому разі зупиняти порушників, Лорткіпанідзе сказав, що їм не можна стояти, а треба постійно рухатися.

«Співробітники Державтоінспекції повинні постійно пересуватися своїми службовими автомобілями, оснащеними відеореєстраторами, які знімають те, що відбувається на дорогах. Автомобілі зупиняють за допомогою гучномовців і сирен», – розповіло джерело, цитуючи Лорткіпанідзе.

Також начальник Одеської міліції заборонив ДАІшникам стояти на дорозі з радарами для вимірювання швидкості.

Тим часом активіст "Дорожнього контролю. Рівне" Юрій Компанець розповів, що йому подобається ідея заборонити використовувати ДАІшникам жежзли на ходу.

- Та я вважаю, що робити це потрібно законодавчо, прописувати в правових документах, бо виходить, що наказ начальника УМВС протиречить закону. Тому й виходить, що такі накази - це фількіна грамота, - вважає Юрій Компанець

Волонтер громадської організації "ДАРу" Сергій Гарбачук вважає що реформа дорожної поліції назріла ще п`ятнадцять років тому. І проводити її треба негайно.

- В яких цивілізованих країнах є ще така ДАІ? Та ніде. Користі від роботи застарілої служби дуже мало. А їхнє стояння - це взагалі нонсенс. У центрі міста постійно стоїть екіпаж ДАІ, а толку з нього? Вони ж не реагують на порушення. "Засади" та "смугасті ковбаси" від ДАІ - це лише симптоми хвороби застарілого відомства. Треба створювати патрульну поліцію і негайно. Старий кінь борозну не зоре. 

У свою чергу, президент "Союзу перевізників України" Валентин Демчук каже, що заборона - це нормально, адже, коли працівники ДАІ на ходу зупиняють автомобілі жезлом з вікна -  смішно.

- Є правила дорожнього руху, і в них не прописано, що працівники ДАІ можуть зупиняти автомобілі жежлом з вікна під час руху їх автомобілю. Для цього є спеціальні проблискові маячки, які вони мають вмикати, якщо бачать порушення, - вважає Валентин Демчук.

Начальник УДАІ в Рівненській області Олександр Семенюк коментує:

- Рівне - не Одеса, і наші співробітники ДАІ працюють згідно з чинним законодавством та нормативними актами, що регламентують їх діяльність.

Що робитиме, якщо начальник Рівненського УМВС видасть такий наказ, Олександр Семенюк каже, що не знає.

У випадку ліквідадії ДАІ "продавці смугастих паличок" без роботи не залишаться. На підмогу їм вже прийшов бізнес. Тож вони зможуть спробувати себе у торгівлі. Справжній торгівлі. Наприклад, продавати справжню смугасту ковбасу. 

Ключові слова: 

Коментарі

" Рівне - не Одеса", проте може стати, як Миколаїв. Всіх вас в шию гнати звідти треба, ще й заборонити поновлюватись на будь-яку державну посаду до кінця життя. Пряма вам дорога до таксистів, там хлопці швидко вас "навчать" гроші заробляти. А то вже скоро пика в фотографію не влізе, потрібно буде двох фотографів брати з собою, а це вже на сьогоднішній день буде не економічно вигідно.
"... і наші співробітники ДАІ працюють згідно з чинним законодавством та нормативними актами, що регламентують їх діяльність." - ага, вночі біля Лагуни, як коршуни в кущах сидять і чекають на свою жертву. А потім як уміймали свою "здобич", з коршунів перетворюються на стоматологів, так в рот заглядають з надією унюхати спиртові аромати. Цікаві такі нормативні акти.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.