Рівненських військових обстрілювали з мінометів

Найбільш напружена ситуація зберігається у районах н.п. СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА, ЩАСТЯ та вздовж “БАХМУТСЬКОГО ШЛЯХУ”. Основні зусилля противника були зосереджені на перегрупуванні військ, підвищенні їх боєздатності, поповненні запасів боєприпасів, фортифікаційному обладнанні місцевості, а також веденні розвідки.

Так, упродовж доби у м. ЛУГАНСЬК виявлено тяжке озброєння проросійських найманців, в тому числі і РСЗВ БМ-21 “Град”.

Продовжуються заходи бойової підготовки з підрозділами, що виконують завдання вздовж лінії розмежування сторін. Противник продовжує застосовувати ДРГ для виявлення місцеположення вогневих позицій підрозділів військ оперативного командування «Захід» та підвищення ефективності контрбатарейної боротьби. Так, у ніч з 28 на 29 червня  відмічена робота ДРГ противника у районі н.п. СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Крім того, для ведення розвідки об’єктів військ оперативного командування «Захід», противник продовжує активно використовувати БПЛА.

В період з 7 години 30 червня до 7 години 1 липня 2015 року зафіксовано 4 обстріли, в т.ч. з міномету – 4 .

Починаючи з 21 години противник півтори години засипав мінами взводний опорний пункт в районі населеного пункту ДОНЕЦЬКИЙ. По позиціям бригади було випущено понад 30 мін калібру 82мм.

Незабули бандугрупування і про особовий склад який виконує бойові завдання в районі населеного пункту СТАНИЦЯ ЛУГАНСЬКА. Починаючи з 22 години вони наносили вогневе ураження по нашим взводним опорним пунктам застосовуючи міномети, АГС-17, ЗУ-23-2. Загалом противник випустив по особовому складу понад 50 мін калібру 82мм. Варто зазначити, що всі обстріли, позицій підрозділів військ оперативного командування «Захід» тривали більше години.

Втрат серед особового складу військ оперативного командування «Захід» немає. 

Про це повідомили з прес-служби ОК "Захід".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.