У Рівному відкриють велодоріжку

Завтра, у четвер, 2 липня, у Рівному в парку «Хімік» (мікрорайон Ювілейний) о 10 годині відбудеться урочисте відкриття-презентація молодіжного соціального проекту Першої «Велодоріжки», ініційованого членами парламенту дітей Рівного – вихованцями Палацу дітей та молоді.

Нагадаємо, реалізації даного проекту передувала традиційна передноворічна зустріч мера міста Володимира Хомка з представниками учнівської молоді міста - вихованцями ПДМу. У ході зустрічі був представлений проект-переможець конкурсу «Сучасник і Сучасниця 2013» в номінації «Ідея для банку» Маркевич Тетяни, учениці ЗОНІ № 27. Назва проекту: «Велодоріжки». Парламент дітей міста клопотав перед міським головою про реалізацію даного молодіжного соціального проекту.

- Цей проект було реалізовано задля безпечної їзди дітей та молоді, де б вони змогли абсолютно безпечно для здоров’я вчитися кататися на велосипедах та проводити своє дозвілля з користю для здоров’я та комунікації між собою, - розповіла директор Рівненського ПДМу Ірина Первушевська.

У свою чергу, міський голова запрошував депутатів Парламенту дітей активно долучитись до реалізації проекту на всіх його етапах, починаючи від проектування до забезпечення використання готових велодоріжок. Координатором проекту від Парламенту дітей міста Рівне було обрано Миколу Циганюка.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.