У Рівному привітали переможців Перших Європейських ігор

Із Азербайджану на Рівненщину повернулися спортсмени, котрі брали участь у Перших Європейських іграх. Загалом у збірній України область мала сімох представників. 

Тим часом двоє дзюдоїстів здобули медалі. Срібло у спортивних змаганнях виборов Олександр Помінов. А Наталія Ніколайчик привезла бронзову нагороду.

За словами переможців, аби досягти таких високих здобутків, їм потрібно було тренуватися понад десять років двічі на день.

Сьогодні учасників змагань та їхнього тренера привітав із перемогою перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський. Він побажав спортсменам успіхів та нових перемог в Олімпійських та Паралімпійських іграх в майбутньому.

За словами тренера Михайла Романкевича, участь рівненських спортсменів у цих іграх – це, по суті, репетиція до Олімпійських та Параолімпійських ігор, що відбудуться у наступному році у Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Про це повідомили в прес-службі Рівненської ОДА.

Загалом в Перших Європейських Іграх змагалося 407 спортсменів з 20 країн світу. Українські спортсмени у цих змаганнях здобули понад 40 золотих, майже 10 срібних та понад 20 бронзових нагород. Із такими здобутками Україна посіла шосте місце у загальному рейтингу за кількістю медалей.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.