Заступника мера Рівного "посадили" на велосипед

Нещодавно міського голову Володимира Хомка розкритикували за стан інфраструктури для велосипедистів у Рівному. Мабуть, зробивши висновки, міський голова вирішив призначити "крайнього" у цій справі. Після обговорення перспектив розвитку велоінфраструктури у нашому місті відповідальним за цей напрям став молодий заступник міського голови Руслан Шевчук.

Як написав сам Руслан Шевчук на свій сторінці у соціальних мережах, він став відповідальним за розвиток велосипедного напряму, бо й сам любить кататись на двоколісному екологічному транспорті.

"Любиш кататись? Люби і катайся))). А якщо серйозно, то кататись на велосипеді я люблю з дитинства. Останні кілька років це стало захопленням і відпочинком. На вихідні проїхати кілька десятків кілометрів. В компанії, з сім'єю чи просто самому. Ну й корисно. У нас час автомобілів і комп'ютерів. Ровер - це класно!
Вчора був на обговоренні програми розвитку велоінфраструктури у Рівному. Вирішили зробити для початку один пілотний проект, а потім (навчившись і врахувавши нюанси) розвивати в нашому місті інфраструктуру. Оскільки у мене є велосипед, то Володимир Євгенович мене й призначив "крайнім" у цьому проекті. 
Ну що ж, я навіть радий. Тільки треба й ваша допомога. Якщо маєте конкретні ідеї (тільки реальні) пропозиції і зауваження то обов'язково пишіть. Бо один у полі не воїн і ваша допомога згодиться. Потім відкатаємось)))
". – написав Руслан Шевчук на своїй сторінці у "Фейсбук".

Будемо сподіватись, що любителі пересування на велосипеді відчують зрушення в позитивний бік у Рівному. Хтозна, може, скоро на стоянці перед міською радою велосипеди замінять престижні автмобілі.

Коментарі

для Опубліковано 4747 Срд, 01/07/2015 - 23:14 IP 194.44.69.114

Я не є прихильником нинішньої влади, але критика має бути конструктивною.
А до чого тут велосппорт? Це суто містобудівне питання, транспортне...
Невже кожен, хто має права на водіння ТЗ, а тим більше спортцмен-автогонщик знає як проектувати вуличнодорожню мережу міста, фази світлофорів, розробляти транспортну стратегію? До чого тут велоспортцмени?

НА РОЗГЛЯД ГРОМАДИ ЗАПРОПОНУВАЛИ СХЕМУ ОБЛАШТУВАННЯ

ВЕЛОШЛЯХІВ У М.РІВНОМУ

Сьогодні у Національному університеті водного господарства та природокористування презентували схему велошляхів Рівного, над якою студенти та науковці працювали кілька місяців. Проект виготовили на замовлення міської влади, щоб зробити обласний центр більш зручним та безпечним для велосипедистів. На схемі представлено не тільки карту, де можна облаштувати спеціальні смуги на проїжджій частині або окремі доріжки для двоколісного транспорту, але й місця для можливих парковок біля лікарень, шкіл та магазинів.

Крім того, за пропозицією міського голови Рівного Володимира Хомка до уваги велоактивістів, спеціалістів та пересічних рівнян буде представлено пропозиції кафедри міського будівництва та господарства НУВГП щодо влаштування основних велошляхів у м. Рівному. Усі пропозиції (де саме першочергово слід було б розпочати роботи) та зауваження приймаються протягом місяця, тобто до 1 серпня 2015 року. Їх можна надіслати на:

- електронну скриньку press.rv.ua@gmail.com

- повідомити за телефоном (0362)63-33-56, (098)122-65-39, (067)925-88-05.

Пропозиції щодо влаштування основних велошляхів у м. Рівному можна завантажити - http://www.city-adm.rv.ua/RivnePortal/ukr/news/2015/15063002L_574.pdf

Шевчук - знанний велісапедііст)))

Як піарять ЛЖЕ велосипедистів у Рівному) Вже велосипедистом став Шевчук?)) Запитайте у аматорів велоспорту Рівного вже не кажу про полупрофі що катають по 60-200 км на добу. Хто такий Шевчук на лісапеті?) Сміх -хлопці! А де у Рівному доріжки для велосипедистів? Хто іх проектував та створював? А не пан Хумко давно мер міста - і що? бульбашка на воді! Не позортесь - велісапеди!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.