Півтисячі адмінпротоколів — результати операції «Автобус» на Рівненщині

Упродовж червня працівники Державтоінспекції проводили комплекс заходів під назвою «Автобус-2015». Профілактична операція, насамперед, спрямована на виявлення та припинення недоліків у роботі пасажирського автотранспорту щодо безпеки перевезень пасажирів автобусами, а також грубих порушень Правил дорожнього руху.

- За час проведення заходів працівники Державтоінспекції Рівненщини за порушення Правил дорожнього руху склали на водіїв понад 500 адміністративних протоколів, — повідомив начальник УДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. — Зокрема, виявлено 97 фактів порушення правил перевезення пасажирів понад встановлену кількість, зафіксовано 178 відхилень від визначеного маршруту, 32 факти керування автобусами, що своєчасно не пройшли обов’язковий технічний контроль, а також виявлено 27 порушень законодавства під час перевезення організованих груп дітей.

Варто зазначити, що за період проведення заходів працівники ДАІ краю виявили 42 технічно-несправних маршрутних транспортних засоби і сімох водіїв, які керували автобусами без ліцензійної картки. Інспектори ДАІ Рівненщини також зафіксували три факти керування автобусами водіями у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначає прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області, разом із тим працівники Державтоінспекції Рівненщини і надалі здійснюватимуть контроль за безпечним перевезенням пасажирів та проводитимуть відповідні заходи для профілактики аварійності.

Ключові слова: 

Коментарі

"Молодці", "гарно попрацювали". )))
А тепер після цієї акції хтось піде у відпустку, і на "відпускні" гроші полетить з "дружиною" на Канари. "Сістема" і далі працює - на превеликий жаль!
Цікаво, а буси, цього дядька в синій сорочці, приймали участь в цій акції ? Чи як завжди в них "недоторканість"? Їм всюди "зелене світло".
Хвальки !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.