У Рівному "Правий сектор" дав міліції тиждень для кадрових змін

Під головним управлінням МВС у Рівненській області зараз відбувається попереджувальний пікет. На Хвильового прийшли керівники та представники Правого сектору, УНСО, Самооборони, Жіночої сотні тощо. 

Як повідомляє "Чарівне. інфо", зокрема там перебувають Роман Коваль, Сергій Пандрак, Андрій Мітюхін, Ігор Федетчак та інші. Вони вимагають звільнення з посади керівника підрозділу протидії злочинності у сфері економіки УМВС у Рівненській області В’ячеслава Валерійовича Єфтенія та його заступника Андрія Карпюка.

Як зазначив Андрій Мітюхін, пан Єфтеній змінив чотири області, де себе зарекомендував не з найкращої якості.

- Це попереджувальний пікет. Якщо нас не почують ми прийдемо у більшій кількості, - сказав Мітюхін.

Нині активісти розмовляють із заступником начальника УМВСУ у Рівненській області Віталієм Заславським, який переконує, що такі кадрові призначення вирішуються у Києві. Лист, який підписали громадські організації, пан Заславський пообіцяв зареєструвати та відправити Міністерству внутрішніх справ.

Натомість керівник «Правого сектору» в області дав на вирішення питання тиждень часу:

- Ми дамо тиждень. Хай Єфтеній напише заяву на звільнення. Якщо цього не станеться, то прийде вже не сто, а триста людей, - сказав Коваль.

Коментарі

шо ти порівнюєш фуй з брудним пальцем??де Музичко,а де телєпузик,як і стрибне не далі,як йому дозволять:)))))))))))))))))))))))))

Скажіть куди приходити, пів рівного прийде. Цього карпюка, заступника дсбез треба на нари вже давно. Ця скотобаза обдирає українців вже десятки років.

Стосовно карпюка андрія - це хапуга-оборотень, на якому проби нема де ставити. Хитра та підступна сволоч, яка кришувала все, що тільки можна було кришувати незаконного в Рівному. Цю сволоч давно треба ізолювати від нормальних людей. Хто має інформацію про цю сволоч та його злочини - пишіть нам та публікуйте в групі інформацію. https://vk.com/banda.rivne

Ой забув мабуть Коваль, шо сталося з Музичком, Аваков з такими вискочками справляться луже шведко)

Коваль повів:)))+10000% Прєдводітєль, бля:))))Як би не Музичко,то про цих хранітних-кавалєй-мітюхіних-пантюхових, ніхто і не знав би:))Такого мурла-тєлєпузіка ще пошукати тра:))

Коваль повів? ))))))))))))))))))))) Вони з Гранітним і автоматом вже потім містом совались по центру...
Я особисто в день розгону студентів їздив і сигналив між офісом Регіонів (напроти Рівнеенерго) та Пушкіна, центром і взагалі їхав в очікуванні хоч десь патріотів... порожньо було... пізніше вийшли прості люди старшого віку... і аж ніяк не Коваль...

Лжепатріоти - заробітчани при виконанні завдання.

ви зараз тут всі герої обливаєте брудом Коваля, а в перші дні революциї гідності де ви всі були ?
Коваль єдиний хто не побоявся за своє житя та життя своїх рідних він тоді повів весь майдан до кубла регіонів (їх офіс на Кн.Володимира) та до обл. адміністрації, що забули. а зараз ми всі звами тільки говоремо що менти тісамі залишилися, влада тільки облича змінила і все,комуналка росте а він хоч щось робить.

Задовбали вже. Ультиматуми вони ставлять.Хай п.Коваль займається своєю роботою.Лікує.Але ж влади хочеться, до корита .Вже напевно хтось проп латив, то стоять під міліцією-відробляють.

раз,ольгинський саланхуй про Коваля-ніяк, варто задуматись..

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.