У Рівному судитимуть сільського голову, який не один рік провертав земельні махінації

Прокуратура Рівненської області скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього голови однієї із сільських рад області, який вчинив корупційне кримінальне правопорушення - зловживання владою, що спричинило тяжкі наслідки.

− Доказами, зібраними органом досудового розслідування встановлено, що вказана особа, будучи головою сільради, грубо порушив вимоги законодавства та упродовж 1994-2001 років підробив і видав низку витягів з рішень органу місцевого самоврядування про передачу у приватну власність громадянам 37 земельних ділянок загальною площею 7,5 га для будівництва та обслуговування господарських будівель і споруд поблизу районного центру, − про це розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. − У подальшому на підставі фіктивних витягів з рішень сільради, якою насправді вказані питання не розглядались та відповідні рішення не приймались, було незаконно виготовлено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі.

Як наслідок, державі заподіяно збитки на суму понад 300 тисяч гривень. Тепер долю чиновника колишньої влади вирішить суд.

Як зазначає прес-служба прокуратури Рівненської області, кримінальна відповідальність за вказані злочини передбачена у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.