Друге місце виборола команда юних ботаніків Рівненщини

З 23 по 26 червня в Ужгороді пройшов ІV Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків. Рівненщину представляли Марія Франчук та Анатолій Панчук, учні 9 класу Рівненської української гімназії, члени гуртка «Основи біоетики» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради. Загалом у зборі взяли участь 17 команд з 17 областей.

У рамках заходу проводились наукові дослідження рослинного світу Закарпаття, екскурсії, польові практикуми, фотовиставка «Червонокнижні рослини мого регіону», конкурс-захист науково-дослідницьких робіт на тему «Природозаповідний фонд свого регіону та його роль у збереженні фіто різноманіття» та створення власних екологічних проектів.

– Особливостями конкурсу стали високий рівень робіт юних ботаніків, актуальність тематики і новизна досліджень. Команда юних ботаніків Рівненської області нагороджена дипломом за зайняте ІІ місце у ІV Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків та грамотою за ІІІ місце у фотовиставці «Червонокнижні рослини нашого регіону», – повідомила директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.