У Ріо-де-Жанейро на Олімпіаду-2016 поїде вісім спортсменів з Рівного

Вісім з десяти паралімпійців-дзюдоїстів, які представлятимуть Україну наступного року в Ріо-де-Жанейро на Олімпіаді-2016 – рівняни. Про це повідомив заслужений тренер України Михайло Романкевич під час відзначення призерів І Європейських ігор (м.Баку), яке відбулося вчора.

Грошовими преміями від постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту та грамотами голови обласної ради були відзначені Олександр Помінов (дзюдоїст міжнародного класу серед спортсменів із вадами зору й багаторазовий призер чемпіонатів світу) за здобуту срібну медаль і Наталія Ніколайчик (майстер спорту України, чемпіонка світу) за бронзову медаль.

Як зазначає прес-служба Рівненської облради, готував провідних рівненських спортсменів до змагань у Баку заслужений тренер України, головний тренер штатної збірної команди з дзюдо серед спортсменів із вадами зору, почесний громадянин Рівного Михайло Романкевич.

– Десять спортсменів дзюдоїстів їдуть в наступному році у Ріо-де-Жанейро – будуть представляти Україну. Вісім з них – з Рівненської області, – прокоментував нагородження Михайло Кириллов. – Це результат щоденної тяжкої праці спортсменів. «Інваспорт» – наш комунальний заклад, якому ми приділяємо велику увагу. Я пишаюся тими результатами, нашими героями, нашими патріотами, які в такий тяжкий період досягають результату. Ми зі свого боку зробимо ще кращі умови, ще краще фінансування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.