На рівненській "Лебединці" розважалися вандали

Як розповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства міста Володимир Лапюк, сьогодні вночі зловмисники здійснили черговий акт вандалізму на "Лебединці" та знищили близько 10 урн для сміття. Але на цьому вони не зупинилися. Не задовольнивши свої "хворобливі" потреби, вандали зірвали навісний замок на будиночку для інвентаря, де комунальники зберігають лопати, мітли, віники та інший реманент, а потім усе це повикидали в озеро.

Як зазначає прес-служба Рівненської міськради, це не перший акт вандалізму на "Лебединці". Такі речі тут трапляються регулярно. Приміром, 19 травня біля озера "Трестом зеленого господарства" було встановлено кілька нових дерев'яних лав (на фото нижче). Наступного дня їх викрали і вивезли у невідомому напрямку. 


 

Ключові слова: 

Коментарі

а пепси-де?чи вони потрібні лише для того ,щоб бабць біля ринку ганяти???

українці, а ти паче найбільш інтелігентна та освідчена частина нації - поліщуки не таке не здатні! Це все спецоперація Кремля щоб дискредитувати українців на європейському шляху після Майдану Гідності! Не потрібно піддаватися на провокації, просто робіть вигляд що нічого не трапилося.

Хуйло прийде порядок наведе!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.