У Рівному Володимир Хомко створив "Блок Володимира Хомка"

На своїй сторінці в соціальних мережа партії УДАР Рівне оприлюднила інформацію проте, що у Рівному створена громадська організація "Блок Володимира Хомка": 

- БЛОК ХОМКА? - ЦЕ НЕ ЖАРТ (фотодоказ).  Міський голова Рівного активно готувався до блокування та висунення кандидатів від імені однойменної громадської організації. Очільницею якої, одночасно, є керівник рівненської енергетичної компанії "ЄСКО-РІВНЕ". На сайті держзакупівель є інформація про виграш бюджетного тендеру (вгадайте у кого гроші брали) на суму 3 млн. 55 тис. грн.

Однак УДАРцівці неуважно прочитали документ, адже ГО була ліквідована ще у 2013 році.

Ключові слова: 

Коментарі

Як завжди лижете? А статтю партії "УДАР" під назвою "ДЕ КВАРТИРИ ПАНЕ ХОМКО" слабо передрукувати. Боїтеся. Чи іншу під назвою "САМОВІЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО ПІД НОСОМ ХОМКА ЦЕ НОРМА?" Адже це актуально, в одній як службові квартири Хомко передає у приватну власність рідним суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ, хоча це є кримінал це квартири за які держава споатила кошти для інвалідів Армії. Друга стаття як по вулиці Поповича 65А м.Рівного дали 1 гектар для Служби безпеки України Рівненської області в оренду, а далі там обласний депутат від "Партії регіонів Качановський Сергій Миколайович на частині будує котеджі, а деякі земельні ділянки він вже встиг продати. Але Ви в більшості волонтери і дбаєте про учасників АТО чи "ВІЙНИ", про їх пільги та добробут сімей. І результат по 3.5-4 сотки землі в БАРМАКАХ де будуватись неможливо. Чи може їм трикімнатні квартири непотрібні?
Раніше читав цей сайт періодично, а тепер інколи. Дуже сумно з вами поне Кривошеєв та Хохльов.

"БЛОК ХОМКА? - ЦЕ НЕ ЖАРТ (фотодоказ). Міський голова Рівного активно готувався до блокування та висунення кандидатів від імені однойменної громадської організації."

Цікаво, до яких виборів можна готуватись з ліквідованою організацією?

Чому ж неуважно? - Блок таки Хомко створив. Він чотири роки навіть діяв. А те, що припинена реєстрації зовсім не означає, що його не було.

в блок проводиться запис по здатності осіб хапати-хамити?:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.