На Рівненщині нагадують про необхідність поповнення пенсійної скарбниці

Про це під час засідання колегії Рівненської облдержадміністрації розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський. Зокрема, за І півріччя 2015 року до державної скарбниці  перераховано 108 відсотків коштів від запланованого. А надходження до місцевих бюджетів складають понад 120 відсотків. Перевиконання забезпечується практично у всіх районах області.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, на колегії був присутній і перший заступник Голови правління Пенсійного фонду України Микола Шамбір нагадав, що непотрібно забувати й про своєчасну сплату  страхового та єдиного соціального внесків. Адже їх несвоєчасна сплата є основною причиною не зарахування стажу для усіх працівників підприємств-боржників.

- Рівненщина належить до числа кращих областей по наповненню Державного та місцевих бюджетів.  Проте не слід забувати і про наповнення пенсійної скарбниці. Потрібно погашати заборгованість зі сплати єдиного та страхових внесків,  відшкодування пільгових пенсій. Адже від цього залежить рівень життя пенсіонерів, своєчасність фіксування на виплати пенсій, - підкреслив Микола Шамбір.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.