На Рівненщині депутати розкажуть, чим займалися після виборів

Рівненська обласна рада прийняла рішення «Про орієнтовні строки проведення звітів депутатів Рівненської обласної ради шостого скликання». Таким чином, до 10 вересня депутати мають скласти звіти про свою роботу перед виборцями. До 9 жовтня узагальнена інформація про проведення звітів депутатів обласної ради та відповідні пропозиції будуть подані голові обласної ради Михайлу Кириллову.

– Звіт – це не елемент самовихваляння, а здоровий і адекватний діалог із тими, хто делегував обранцям право приймати рішення від імені громади. Деяких депутатів люди вперше в очі побачать, але добре що хоч так. Окремо наголошу, що звітувати потрібно не лише перед виборами, – зазначив Михайло Кириллов.

Звіт депутата місцевої ради повинен містити відомості про його діяльність у раді та в її органах, до яких його обрано, а також про його роботу у виборчому окрузі, про прийняті радою та її органами рішення, про хід їх виконання, про особисту участь в обговоренні, прийнятті та в організації виконання рішень ради, її органів, а також доручень виборців свого виборчого округу.

Як зазначає прес-служба Рівненської облради, Обласна рада рекомендувала місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств, установ та організацій сприяти депутатам обласної ради в організації проведення звітів перед виборцями шляхом надання необхідних приміщень, оповіщення виборців про час і місце проведення звітів тощо. Звіти депутатів обласної ради будуть також оприлюднені на офіційному веб-сайті Рівненської обласної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.