Рівненського пенсіонера, у родині якого багато довгожителів, привітали зі сторіччям

Сто років виповнилося Григорію Яковуку, уродженцю мальовничого села Літин, що на Волині. Іменинник зовсім не показує на свій вік: підтягнутий, усміхнений. У чому секрет, мабуть, знає тільки він сам. Але у його родині було чимало довгожителів, – кажуть близькі.

–  Тато прожив непросте життя, багато побачив: воював, був у німецькому полоні, – розповідає донька ювіляра Людмила Григорівна. – Все життя пропрацював разом із мамою в колгоспі. Має трьох дітей, шістьох внуків і одну правнучку, якій виповнилося півтора рочки. Він у нас великий труженик і дуже хороша, добра людина.

Останні десять років, після смерті дружини Григорій Олександрович живе у Рівному, поряд із донькою Людмилою і сином Іваном. Ще один син – Віталій мешкає у Києві, але також часто відвідує батька.

Ювіляра привітав міський голова Рівного Володимир Хомко.

– Дай нам Бог усім дожити до ваших років, а вам дай Бог ще багато років прожити на радість своїй дружній, великій родині, – побажав Володимир Хомко імениннику. – Ви багато пережили і побачили. Такі люди, як ви є носіями нашої історії, вони пам’ятають всі відтінки минулого.

Про це повідомляє "7 днів".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.