На Козацькому редуті сотні мешканців Рівненщини вшановують пам'ять козаків. ФОТО

Сьогодні, 5 липня, на Козацькому редуті, що у Дубенському районі між селами Плоска та Семидуби вшанували пам’ять загиблих козаків. Як зазначає rivne1, захід розпочався служінням Божественної літургії. Аби вшанувати подвиг козаків, біля села Семидуби зібралися сотні мешканців Рівненщини.

Нагадаємо, на цьому місці, у 1651 році під час визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького відбувся запеклий бій козаків та місцевих селян з польсько-шляхетськими військами.

Вже три десятиліття поспіль щороку в першу неділю липня на Козацькому редуті збираються небайдужі мешканці Рівненщини, а також сусідніх областей.

Як і обіцяли організатори дійства, традиційне приготування куліша таки відбулося. Гості свята можуть посмакувати запашний куліш.

Тут на місці працює ярмарок. На ньому можна знайти все - від смачних частувань до патріотичної символіки: смаколики, напої, морозиво та багато різної всячини.

Також на території Козацького редуту є музей, який відвідують приїжджі гості.Нагадаємо, наразі на дійстві підходить до завершення Божественна літургія, у якій вшановують козаків.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.