У Рівненській облаті із рибалок збирають по "стольнику"

Визнали критичним стан річки Слонівка, що у Радивилівському районі, члени добровільних товариств рибалок, що орендують міські водойми. Отож з метою поповнення рибних запасів, створення та утримання відпочинкових зон, затвердили першочергові заходи для врятування річки Слонівка від її остаточного пересихання та замулювання.

Роботи по розчистці русла річки проводитиме спеціалізована організація, яка представила орієнтовний кошторис витрат. Як пише "РВ" посилаючись на Сурми Радзивілів, більшу частину з них буде покрито за рахунок членських внесків членів міських товариств рибалок. Здати доведеться кожному по 100 гривень.

На фото: так виглядає нині річка в районі Барабаша

На фото: А ось так — ставок «Молодіжний»

Звернення до мешканців Радивилова та навколишніх сіл підписали: Сергій Дузінський, заступник голови добровільного товариства «Поплавок»; Володимир Троянов, голова товариства «Налім»; Володимир Решетило, член наглядової ради товариства рибалок «Щупачок»; Сергій Бернацький, голова товариства рибалок «Щупачок». Вони розраховують на активну участь у цій благородній акції і небайдужих мешканців міста Радивилова, керівників підприємств, приватних підприємців. Збір добровільних посильних внесків проводитиметься у палатці біля бару «Либідь» у Радивилові.

Коментарі

оооо, якимець-боти активізувалися! Що цікаво з російських ай-пішників. Ая-яй і як не соромно Якимцю, у той час коли у нас війна, він наймає ботів з країни агресора, і тим самим бурштинові грошики попадають у Россію в звідти у вигляді куль в серця наших бійців. Ось вам і ланцюжок звязку як Якимець є спонсором сепаратизму та вбивства наших бійців у зоні АТО. Якимець, прояви патріотизм спонсуй вітчизняних ботів типу Крівошеєва, я розумію що бідолага не справляється, але це ж ще не привід щоб наймати ботів з Россії, хоча звісно вони більш професійні ніж Кривошеєв самоучка.

Кажуть Хомко звонив Якімцю. - Хай риба та все буде в тебе. Не йди в мери! Кажуть обіцяв отступні близько 5 - лямів у.е. Один рік один лям! Совпаденіе? Не думав.

А еще Яимец кришуе - ДАЇ, СБУ, МВС, НАЦБАНК, в Рівному. Карпа у ставках! Дичину у лісах! Птахів у повітрі! Все кришуе! Привіт Гость - повертайся в палату. Скоро лікарь прийде! Повеертайся! А то ще буде гіршим криз хумовібір.

у нас в області весь нелегальний вилов риби (браконьєрство) кришує Якимець, це всім доьпе відомом. Обороти я вас скажу немаленькі. Він вже на рибі купив у Рівному 4 квартири і одну у Києві. І це тільки на рибі!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.