З Рівненщини до однієї з найбільших святинь країни йтиме Хресний хід

Піше паломництво приурочать вшануванню Почаївської ікони Божої Матері та 1000-літтю успіння святого рівноапостольного Великого князя Володимира. Як пише "РВ", від Свято — Катеринівського храму, що у Здолбунів, паломники йтимуть до  Свято — Успенської Почаївської Лаври. Піше паломництво розраховано на 3 дні.

Вихід від Свято — Катеринівського храму у Здолбунові планують розпочати о п'ятій годиін ранку 29 липня. Перед походом у храмі буде відслужено молебень. Початок молебня о 4.15 ранку.

Прибуття до Почаївської Лаври 31 серпня, орієнтовно — о 16.00-17.00 год.

Маршрут пішого Хресного ходу до Свято-Успенської Почаївської Лаври буде таким:

29 липня  — Богдашів, Пятигори, Глинськ, .Ульбарів, Квітневе, Озеряни, Варковичі, Молодаво, Мирогоща, Рачин. Нічліг у Дубні — у Різдво — Богородичному храмі (Страклів).

30 липня — Тараканів, Підлужжя, Птича, .Верба, Стовпець, Онишківці. Нічліг — джерело Святої праведної Анни, що у селі Онишківці.

31 липня  — Іква, Малі Бережці, Великі Бережці, Куликів, .Дунаїв, Діброва, Почаїв. Нічліг — у Лаврі.

Бажаючих долучитись до цього заходу, просять за довідками телефонувати: 0502025532, 0976723201, священнику Олександру.

 

Коментарі

Бог один,попи - організатори-різні:)))Бабло не пахне .Кривошєєв-поцріот і нєзалєжний журнашліст рекламує заходи відділення ФСБ в Україні:))Браво!:))Маски скинуті!:))

Почаївська Лавра це є кубло ФСБ. Добре відомо що ввона перетворилася на форпост Руського Міра на західній Україні. Там під виглядом монахів приїзжають російські спецпризначенці, у Лаврі діє центр радіо-розвідки ГРУ, та у подвалах великі склади зброї, у потрібний момент лавра може виконувати ту саму функцію що Чорноморський Флот в Криму. Там незвідки зявилися зелені чоловічки. Тут зявляться Чорні чоловічки (бойові монахи), які будуть здатні захопити будь-який обласний центр, паралізувати владу, та проголисити незалежну республіку. До всього іншого, всі пожертви Лавра перераховує на допомогу сеаратистам зі сходу, фактично жертвуючи гроші на лавру ви купуєте кулі якими буде вбито наших воїнів у зоні АТО. Карфаген має бути спалено! Пропоную всім патріотам України спалити у Лавру разом з їх Руським Міром!

Неєхидничай. Бог один. Все інше - суєта.

"0502025532, 0976723201, священнику Олександру."-і,якого патріархату цей священник???і,як поставляться "пгалаславно"-малдавнські тітушки в Лаврі,що її окупували, до прихожан Київського патріархату,що візьмуть участь в Хресній ході??Будуть вчиняти допити,як у них це прийнято????;))))))))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.