Мешканці Рівненщини просять допомоги у очільника Одеської області

Дубенські активісти просять Михайла Саакашвілі надіслати у Дубно молоду команду реформаторів з числа грузин для проведення швидких реформ.

Як зазначає dubno.com, місцеві активісти хочуть звернутись до голови Одеської ОДА Михаїла Саакашвілі про допомогу. Мешканці Дубна вважають, що міський голова, начальник міліції та інші посадовці не справляються з своїми обов’язками, та просять надіслали молодих реформаторів для швидких змін у місті.

- Ми побачили швидкі зміни в Одесі, вигнали швидко продажних СБУ-шників, змінено за 1 день начальника міліції та прокурори почали ходити на “ципочках”,  так будується порядок, – зазначив один з активістів Дубна, Володимир Марущак.

Станом на сьогодні у місті триває збір підписів серед дубенчан.

Коментарі

Укроп, напевно тобі карабас-барабас (чорний кардинал) немало заплатив, що ти його вже цитуєш. Гвалтувати громади - це по твоєму правильно? А "спеціаліст" так робити в облраді як бачимо вже є.

Якщо об"єднання нав"язується зверху під "брендом" отрмаємо 118 мільйонів, то якої демократії ви прагненете у політичної проституції:)))))) Якщо свої продажні до безмежності, запросимо чужих:)))))))) Нормальок!!!

Ідіоти! Виявляється прав був з диктаторськими замашками заст. голови облради Павлюк С., а простіше "чорний кардинал" , що ніякої демократії при об"єднанні громад бути не може.

Скоро Дубно буде називатись Великі Антонюки, а ви реформи

дожились, позорять країну

Да дурніші.

А хто такий Чугуніков?

Не вже в Дубенському районі нема нормальних не продажних людей?І взагалі невже ми Українці гірші чи дурніші за грузин чи прибалтів?Тоді для чого нам розповідати що ми (недолюди чи бидло і нами треба керувати )???????і тд .тп??????

Ти назвався Приколіст, а оказався Ананіст.

Якщо.він такий великий реформатор то чого із Грузії втік як кіт сраний.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.