Архієпископ Рівненський та Острозький Ілларіон у США дарував бурштинові подарунки

28-30 червня відбувся візит голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона до Сполучених Штатів Америки. Під час візиту до США архієпископа Іларіона супроводжував заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе).

Так, вже 28 червня, на запрошення настоятеля парафії Святої Софії у місті Чикаго (штат Іллінойс) протоієрея Олексія Касперука та голови Управи парафії пана Віктора Войтихова архієпископ Іларіон звершив чин освячення нового престолу та Божественну літургію у храмі Святої Софії.

Як повідомляє прес-служба УПЦ КП у Рівненській облаті, під час богослужіння були піднесені молитви за Україну та Сполучені Штати Америки, особливі прохання були виголошені за мир в Україні, щоб Господь визволив Батьківщину від нашестя чужинців і подав українському народу Своє благословення. Віряни також просили Господа Бога про об’єднання православних та утворення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви. Також молились за упокій загиблих на Донбасі мирних жителів та воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави, всіх загиблих на Майдані.

Після Божественної літургії зі словом повчання до парафіян звернувся архієпископ Іларіон, пояснюючи уривок із читання Святого Євангелія, у якому зазначив, що Бог хоче, щоб ми мали сильну і живу віру та любов у серці. Саме така правдива Христова віра, нелицемірна любов та покаяння у гріхах допоможуть пробачити образи один одному, досягти миру і завершити війну на сході України, допоможе досягти єднання церков та утвердити мир у цілому світі.

Архієпископ Іларіон, в дар та молитовну згадку, подарував до храму велику святиню – бурштинову ікону преподобного Меркурія Чернігівського, ігумена Бригинського з часточкою його нетлінних і чудотворних мощей та напрестольне Євангеліє.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.