На Рівненщині складуть список тих, хто хоче відкосити від армії

В Рівненській області працюють над створенням Реєстру осіб, які ухиляються від мобілізації. Також фіксуватимуть керівників підприємств, котрі перешкоджатимуть проведенню таких заходів. Про це йдеться у відкритому зверненні до мешканців Рівненщини військового комісара обласного військкомату, полковника Михайла Твердохліба.

Так, за словами Михайла Твердохліба, на військовозобов’язаних, які будуть внесені до Реєстру, передбачається розповсюдження низки обмежень чи заборон, а саме: виготовлення закордонного паспорта, перетин державного кордону України, отримання кредитів в банках, зміна місця реєстрації, продаж (купівля) нерухомого та рухомого майна, постановка та зняття з обліку транспортних засобів, прийом на роботу на підприємства, установи та організації всіх форм власності і інше.

Формування бази даних для створення даного Реєстру у військових комісаріатах України вже розпочата.

Відтак, з метою упередження негативних наслідків пропонується всім військовозобов’язаним та керівникам підприємств прибути до районних (міських) військових комісаріатів по місцю проживання для уточнення військово-облікових даних.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: