Рівненський прокурор Таргоній вже вніс 100 тисяч застави

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", минулого тижня на хабарі попався прокурор прокуратури Рівненської районі Андрій Таргоній.

Затримували прокурора в робочому кабінеті прокуратури Рівненського району. Робили це не лише місцеві правоохоронці, а й працівники центрального апарату управління у сфері протидії злочинів у сферах економіки.

За версією прокуратури, Андрій Таргоній вимагав від одного з фігурантів цієї справи грошову винагороду аби закрити кримінальне провадження. Процес затримання прокурора рівненської прокуратури вдалося зняти на відео окремим журналістам.

Сам же Андрій Тагроній своєї вини не визнає. Каже, його підставили і навіть називає конкретні прізвища. І вже суддя Рівненського міського суду обрав запобіжний захід стосовно прокурора Андрія Таргонія. Він вирішив тримати під вартою підозрюваного 60 діб. В той же час суддя призначив розмір застави в межах 80 мінімальних заробітних плат, в сумі майже 100 тисяч гривень.

Як пише "Рівне 1", зявилася інформація, що кошти вже внесли на рахунок суду, тож найближчиим часом прокурор вийде на волю із сізо. Крім того, у сіді зараз розглядають клопотання про відсторонення Андрія Таргонія від займаної посади.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.