Рівнянам показали екскізи меморіалу Героям Небесної Сотні та АТО

Сьогодні родинам Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО  скульптори представили свої екскізні пропозиції меморіалу.

Це буде спільне вшанування тих, хто загинув на Майдані, а також в АТО. Так вирішили їх родичі. 

Вже цієї п'ятниці рівняни зможуть побачити та проголосувати за варіант, який їм сподобався найбільше, в інтернет- виданнях Рівного. Це можна буде зробити до 1 серпня. Проте остаточний варіант виберуть родичі загиблих. 

 - Сьогодні тут представлені ідеї, з яких потрібно вибрати символ увіковічення Героїв Небесної Сотні і Героїв, які загинули в зоні АТО. Ми для цього зібрали родини  Героїв Небесної Сотні і Героїв АТО. Вони сказали, що хочуть спільний пам'ятник. Не окремий, а саме спільний, як увіковічнення подвигу цих хлопців. Ми оголосили конкурс ідей поки що без архітектури, без будь-яких вимог. Якщо немає архітектурно заданих параметрів – професійні скульптори зазвичай  не беруть у цьому участь, проте цю тему вони не оминули. Всього представлено 12 авторів, у кожного з  них є декілька пропозицій.  До 1 серпня родини загиблих та рівняни зможуть висловити свою думку в інтернеті.  У всіх буде змога подивились і обрати ідею, яка найбільше до вподоби.  Під час обговорення у родин загиблих  і у скульпторів виникли думки, що деякі з представлених скульптур можна встановити на кладовищі, - розповіла заступники міського голови Галина Кульчинська. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.