На Рівненському полігоні невдовзі складуть Військову присягу

На Рівненському полігоні проходять збори з інструкторами. Також триває відновлення і нарощення навчально-матеріальної бази, яка буде використовуватися під час навчання військовослужбовців шостої хвилі мобілізації. Про це повідомляють в оперативному командуванні «Захід».

Також тривають навчальні збори з випускниками кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування. До заходу залучено студентів четвертого курсу за спеціальностями підготовки. Це майбутні командири механізованих та інженерних взводів, і заступники командирів інженерних підрозділів з озброєння.

Студенти кафедри понад два роки опановували програму інженерної підготовки офіцерів запасу. Під кінець свого навчання вони отримали унікальну можливість протягом липня закріпити свої знання і вміння на практиці на базі Рівненського загальновійськового полігону.

По завершенню зборів студенти кафедри військової підготовки складуть Військову присягу на вірність Українському народові і їм присвоять військове звання «молодший лейтенант» запасу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.